رفتن به مطلب

تغیر تب های ووکامرس

royairani

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان

بسیاری از قالب های ووکامرسی دارای تب های زیبا در صفحه ی محصول تکی هستن.

اما قالبی ک من استفاده میکنم دارای تب و کادر بندی نیست. (عکس پیوست شد)

حال میخواهم تبی ک با استفاده از html و css را دانلود کردم از یک سایت ایرانی جایگزیت تب پیشفرض سایتم کنم.

به فایل tab.php میرم و هرکاری میکنم کلاس جدیدی ک برای تب جدید هست جایگزین کنم نمیتونم و همه چیز بهم میریزه.

لطفا کمکم کنید خیلی وقته درگیر این موضوع هستم. راهنمایی کنید که چطور تب جدید را جایگزین کنم و یا یک تب برایش بنویسم

خلی ممنون از همگی

۱.png

لینک به ارسال

یعنی میخواهید محتوای این تب، یک متن ثابت باشه؟

چون معمولا پلاگین ها در صورت نیاز، این کار رو برای شما انجام می دهند

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۷/۲/۳۰ at 09:56، royairani گفته است :

درود بر دوستان

بسیاری از قالب های ووکامرسی دارای تب های زیبا در صفحه ی محصول تکی هستن.

اما قالبی ک من استفاده میکنم دارای تب و کادر بندی نیست. (عکس پیوست شد)

حال میخواهم تبی ک با استفاده از html و css را دانلود کردم از یک سایت ایرانی جایگزیت تب پیشفرض سایتم کنم.

به فایل tab.php میرم و هرکاری میکنم کلاس جدیدی ک برای تب جدید هست جایگزین کنم نمیتونم و همه چیز بهم میریزه.

لطفا کمکم کنید خیلی وقته درگیر این موضوع هستم. راهنمایی کنید که چطور تب جدید را جایگزین کنم و یا یک تب برایش بنویسم

خلی ممنون از همگی

۱.png

سلام به پوشه ووکامرس توی پلاگین ها برو و قسمت پوشه ی تمپلیت ها رو کامل کپی کن و توی پوشه ی قالبت اون رو به اسم ووکامرس تغییر بده ! البته ترجیحا فقط قسمتی که مدر نظرت هست رو کپی کن تا بعدا برای آپدیت به مشکل بر نخوری!

اگر متوجه نشدی کامنت بزار بیشتر برات توضیح بدم !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...