رفتن به مطلب

از بین رفتن امکانات قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام قالب سایتم رو از Goodnews به Publisher تغییر بدم اما در طی این مدت من از امکانات قالب Goodnews در مطالب سایتم استفاده کرده.

اگه میخواید منظورمو بهتر متوجه بشید : تو قسمت "افزودن نوشته" یه سری امکانات واسه مطلب گذاری توسط قالب گودنیوز گذاشته شده ( از جمله دکمه ، لیست ، باکس ، نقل قول و ... ) و من هم برای مثال تو مطالب آهنگ از دکمه های قالب گودنیوز استفاده کردم.

0-14.png

1-6.png

2-1.png

_____________________________________________________________________________________

____________________________ آدرس سایت : www.poyeh.com _____________________________

_______________________________________________________________________________________

اما مشکل اینجاست که اگه قالب رو عوض کنم تمام این امکانات که در مطالب بکار بردم از بین میره و در مطالبم فقط کدها باقی میمونه،،،

لطفا راهنماییم کنید ، ممنون

ویرایش شده توسط poyehcom
لینک به ارسال

اونا مال خود قالب هستش و بعضی هم شورت کد هستش

در ضمن می تونید از  این افزونه استفاده کنی

افزونهTinyMCE Advanced 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، afshin171 گفته است :

اونا مال خود قالب هستش و بعضی هم شورت کد هستش

در ضمن می تونید از  این افزونه استفاده کنی

افزونهTinyMCE Advanced 

خودم میدنم ماله قالبه و شورت کده ، اون افزونه هم نصب کردم.

من میگم که اگه قالب رو عوض کنم تمام این امکانات که در مطالب بکار بردم از بین میره و در مطالبم فقط کدها باقی میمونه

چکار کنم که اینطور نشه....؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...