رفتن به مطلب

لود نشدن سایت

pardedecor

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان.من دامنه ی اصلی سایت رو از .ir به  .com تغییر دادم.اما سایتم به هیچ عنوان لود نمیشه و http error500 میده و همچنین دامنه ی قبلیم Apache is functioning normally رو نشنون میده.کسی میتونه کمکی کنه.

site url: pardedecor.com

لینک به ارسال

شما ابتدا از وردپرس آدرس سایت رو تغییر بدین بعدش به هاستینگ تیکت بدین که دامنه سایت رو تغییر بدن و باید هر دو انجام بشه تا اروری نده

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

شما ابتدا از وردپرس آدرس سایت رو تغییر بدین بعدش به هاستینگ تیکت بدین که دامنه سایت رو تغییر بدن و باید هر دو انجام بشه تا اروری نده

چطور از وردپرس تغییر بدم؟؟؟

هاست تیکت پاسخی نمیده چند روزی هست تیکت میزنم جوابی نمیدن.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، pardedecor گفته است :

چطور از وردپرس تغییر بدم؟؟؟

اگر مدیریت سایت براتون باز میشه برین به قسمت تنظیمات در همون صفحه اولش میتونین آدرس سایت رو تغییر بدین ( کاملا مشهوده )

در 6 دقیقه قبل، pardedecor گفته است :

هاست تیکت پاسخی نمیده چند روزی هست تیکت میزنم جوابی نمیدن.

این دیگه چه هاستینگی هستش که پشتیبانی اش صفره !!

این امر توسط میزبان دهنده انجام میشه و شما دسترسی ندارین برای تغییر ( البته تا اونجایی که من اطلاع دارم )

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

اگر مدیریت سایت براتون باز میشه برین به قسمت تنظیمات در همون صفحه اولش میتونین آدرس سایت رو تغییر بدین ( کاملا مشهوده )

این دیگه چه هاستینگی هستش که پشتیبانی اش صفره !!

این امر توسط میزبان دهنده انجام میشه و شما دسترسی ندارین برای تغییر ( البته تا اونجایی که من اطلاع دارم )

دسترسی به اون ندارم.ولیکن قبل از تغییر دامنه با افزونه کل دیتابیسم رو به نام جدید تغییر دادم.

کنترل پانلم دیرکت ادمین هستش.فک نمیکنم انحصار میزبان باشه تغییرش...

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، pardedecor گفته است :

کنترل پانلم دیرکت ادمین هستش.فک نمیکنم انحصار میزبان باشه تغییرش

در اینترنت سرچ کنید آموزش های زیادی هست مثل لینک زیر :

https://www.hostnegar.com/learn/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%86

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...