رفتن به مطلب

مشکل با افزونه deafualt blog

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از این افزونه استفاده میکنم که مثلا 80 تا پست رو توی وبلاگ های جدیدی که ساخته میشه قرار بدم

ولی یه مشکلی هست و اون اینه که این پلاگین گاهی اوقات 40 تا یا 50 تا از پست ها رو منتقل میکنه

باید چی کار کنم که تمامی پست ها منتقل بشه ؟

خودم احساس میکنم از memory limit باشه که کم میاره و نمیتونه همه رو کپی کنه

لینک به ارسال

متوجه نشدم،شما میخواین این از این افزونه برای کپی کردن مطالب وبلاگ ها استفاده کنید؟یعنی مطالب وبلاگ های قبلی رو به وبلاگ های جدید بزارید؟ میشه بپرسم چرا این کارو میخواید بکنید؟

اگه هم بخاطر تنظیمات پیشفرض هست که میخواین انجام بدین.میتونید از wpmu-new-blog-defaults استفاده کنید.

لینک به ارسال

نه برای کپی برداری نیست

این پلاگینی که میگم : http://wordpress.org/extend/plugins/default-blog-options

طرز کار این پلاگین به این صورته که یکی از وبلاگ ها رو به عنوان پیشفرض انتخاب میکنی و هر وبلاگ جدیدی که ساخته میشه همه تنظیمات و مطالب و ... رو ازش به ارث میبره

حالا مشکل اینه که همه ی مطالب رو توی وبلاگ های جدید نمیاره - مثلا نصف مطالب رو میاره ...

لینک به ارسال

داداش همون پلاگینی که من بهت معرفی کردم رو استفاده کنی بهتره.تمامی تنظیمات رو میتونی پیفرض هاشو تغییر بدی...خودمم استفاده میکنم ازش(البته در سطح کوچیک تر)

لینک به ارسال

داداش همون پلاگینی که من بهت معرفی کردم رو استفاده کنی بهتره.تمامی تنظیمات رو میتونی پیفرض هاشو تغییر بدی...خودمم استفاده میکنم ازش(البته در سطح کوچیک تر)

اخه برای من مهمترین چیز پست ها هست که این پلاگینی که معرفی کردید پست ها رو نمیشه به صورت پیشفرض کرد

.....

یه پلاگین پیدا کردم اما رایگان نیست : http://premium.wpmudev.org/project/new-blog-template

کسی اکانت نداره هزینه هم میدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...