رفتن به مطلب

رفع مشکل وب مستر

mahyar977

پست های پیشنهاد شده

به نظر ماله تصاویر بند انگشتی سایتتون هست ؟

آیا از افزونه خاصی برای تصاویر در سایت استفاده میکنید ؟

اگه جوابتون مثبته موقتا اونا غیر فعال کنین ببینین مشکلتون حل میشه 

لینک به ارسال

ارورهای اینطوری رو زیاد جدی نگیرید . گوگل از یک طریقی به این لینک رسیده و با خطا مواجه شده (لینک صحیحی هم به نظر نمیرسه ) . گوگل اینجا فقط عنوان کرده که در برخورد با یک لینک با خطا مواجه شده . بیشتر برای شما گزارش کرده در جریان باشین . اگر تعداد اینطور خطاها بالا بره اونوقت باید بررسی کنین ببینین کجاش مشکل داره . در غیر اینصورت نیازی نیست 

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، hassannak گفته است :

به نظر ماله تصاویر بند انگشتی سایتتون هست ؟

آیا از افزونه خاصی برای تصاویر در سایت استفاده میکنید ؟

اگه جوابتون مثبته موقتا اونا غیر فعال کنین ببینین مشکلتون حل میشه 

بله از افزونه استفاده میکنم این کارو رو قبلا کردم نزدیک به یه هفته غیرفعال کردم مشکل رفع نشد

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

ارورهای اینطوری رو زیاد جدی نگیرید . گوگل از یک طریقی به این لینک رسیده و با خطا مواجه شده (لینک صحیحی هم به نظر نمیرسه ) . گوگل اینجا فقط عنوان کرده که در برخورد با یک لینک با خطا مواجه شده . بیشتر برای شما گزارش کرده در جریان باشین . اگر تعداد اینطور خطاها بالا بره اونوقت باید بررسی کنین ببینین کجاش مشکل داره . در غیر اینصورت نیازی نیست 

آخه خیلی وقته مونده روی سایت کلا نفهمیدم چطور باید رفعش کرد بلاخره که باید رفع بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...