رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

در 3 ساعت قبل، حانیه سادات حسینی گفته است :

من دائما با این ارور سایت مپ مواجه میشم لطفا مرا راهنمایی کنید

نقشه سایت شما HTML هست به جای اینکه XML باشه.

احتمالا توی تنظیمات پلاگینی که نقشه رو ایجاد میکنه باید یه چک باکسی چیزی باشه با عنوان نقشه HTML که اونو باید غیرفعال کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون .متاسفانه مشکل حل نشد. مدتیه همش این ارور رو میده. من با sitemap generator سایت مپ رو میسازم و درکل همش اون ارور رو میده

sitemap.png

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، حانیه سادات حسینی گفته است :

ممنون از راهنماییتون .متاسفانه مشکل حل نشد. مدتیه همش این ارور رو میده. من با sitemap generator سایت مپ رو میسازم و درکل همش اون ارور رو میده

والا من از تنظیمات این افزونه خبر ندارم.

فقط اون نقشه خاص که توی عکس اومده این ارور رو میگیره؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما که افزونه Yoast Seo را دارید با همین افزونه سایت مپ بسازید خیلی بهتر از اون یکی افزونه است.

اون مشکل هم بخاطر اینکه در تنظیمات افزونه تیک html sitemap را زدید اون را غیرفعال کنید درست میشه

لینک به ارسال

خب این ارور تا زمانی که سایت مپ رو مجددا معرفی نکنید هست . سایت مپ رو حذف کنید و مجددا اون رو به گوگل معرفی کنید .

لینک به ارسال

ممنون

ببخشید اگه سایت مپ warning داشته باشه اون لینک هایی که در datahilighter  وارد کردم نشون داده نمیشن؟ در واقع من میخوام به این صورت صفحه هام نمایش داده باشه 

data.png

لینک به ارسال
در در 5/11/2018 at 11:04، حانیه سادات حسینی گفته است :

ممنون

ببخشید اگه سایت مپ warning داشته باشه اون لینک هایی که در datahilighter  وارد کردم نشون داده نمیشن؟ در واقع من میخوام به این صورت صفحه هام نمایش داده باشه 

data.png

به نظر بنده شما افزونه یوست نصب کن و از سایت مپ اون استفاده کنید هم راحت تر هم بهتر

در ضمن به مرور زمان که گوگل سایت مپ چک میکنه براساس تعداد بازدید و محبوبیت صفحه ،اون لیست درست میشه تو صفحه سرچ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...