رفتن به مطلب

ریدایرکت یکسری ادرس از htaccess

bijame

پست های پیشنهاد شده

دروود

من schema سایتم رو دیدم اخر لینک ها برای یکسری از شبکه های اجتماعی یه /header اضافه میکنه یعنی لینک ها میشه

sitename.com/post-link/header

ایا راهی وجود داره از schema این رو حذف کنم 

و اگر خیر راهی هستش که هرکسی وارد این لینک شد از طریق htaccess اون بخش header حذف بشه از روی ادرسش ؟ 

لینک به ارسال

سلام و درود

در 6 دقیقه قبل، bijame گفته است :

من schema سایتم رو دیدم اخر لینک ها برای یکسری از شبکه های اجتماعی یه /header اضافه میکنه یعنی لینک ها میشه

sitename.com/post-link/header

ایا راهی وجود داره از schema این رو حذف کنم 

و اگر خیر راهی هستش که هرکسی وارد این لینک شد از طریق htaccess اون بخش header حذف بشه از روی ادرسش ؟ 

نفهمیدم منظورت رو.

یعنی آدرس پست یه header تهش اضافه است؟

یه نمونه بفرست.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

نفهمیدم منظورت رو.

یعنی آدرس پست یه header تهش اضافه است؟

یه نمونه بفرست.

دروود

عکسی که بارگذاری کردم رو ببینید

همین لینک هم تو گوگل وبمسترم به عنوان صفحه 404 میاد بالا ( میگه ایندکس شده ) ، چرا داره اصلا این لینک تولید میشه ؟ 

لینک پستم درسته اما این ارور داخل گوگل وبمسترم میاد که این لینک هم برای پستت تولید شده که 404 هستش. 

ax.png

ویرایش شده توسط bijame
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، bijame گفته است :

همین لینک هم تو گوگل وبمسترم به عنوان صفحه 404 میاد بالا ( میگه ایندکس شده ) ، چرا داره اصلا این لینک تولید میشه ؟ 

والا علتش اینه که اون تگ header ای رو که بهش itemtype برابر https://schema.org/WPHeader دادن نباید بهش آیدی header میدادن چون آیدی هدر دادن گوگل اون آیدی رو میذاره ته آدرس صفحه.

ولی خوب ایندکس نشده همچین چیزی توی ایندکس گوگل نیست فقط توی همون محیط تست سایت استرکچر به اون شکل نمایش میده.

ولی در هر صورت میتونید اتریبیوت id اون تگ header رو حذف کنید.

لینک به ارسال
در در 5/8/2018 at 22:13، mehran-b گفته است :

والا علتش اینه که اون تگ header ای رو که بهش itemtype برابر https://schema.org/WPHeader دادن نباید بهش آیدی header میدادن چون آیدی هدر دادن گوگل اون آیدی رو میذاره ته آدرس صفحه.

ولی خوب ایندکس نشده همچین چیزی توی ایندکس گوگل نیست فقط توی همون محیط تست سایت استرکچر به اون شکل نمایش میده.

ولی در هر صورت میتونید اتریبیوت id اون تگ header رو حذف کنید.

دقیقا داخل گوگل وبمسترم داره این میاد که 404 برو درستش کن خخخ

چطور میتونم این اتریبیوت رو حذف کنم یا اصلاحش کنم ، قالبم publisher هستش البته نسخه اورجیناله میتونم از سازنده درخواست کنم . باید بگم چیو اصلاح کنه ؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...