hadimoradiir

عدم نمایش نوشته ها(همه نوشته ها) در مدیریت وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام بعد از اینکه تعداد صفحات زیادی:blink: رو با افزونه Allimport  درون ریزی کردم متاسفانه فهرست نوشته های مدیریت سایت(همه نوشته ها) نوشته ها رو نشون نمیده فقط یک نوشته رو نشون میده البته پیشخوان هم کامل با لا نمیاد.

افزونه ها رو غیر فعال کردم مشکل حل نشد،دو تا ساب دامین هم دارم رو هاست.

منابع هاستم هم که هاست پارس پکه پشتیبان گفت که منابع کم نداری.

سرچ کردم یه چیزی درمورد حافظه فکر کنم باید زیاد بشه ؟ میشه راهنمایی کنید.تصاویر رو پیوست کردم

ممنون

1.jpg

2.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه رو از هاست حذف کنید

کل افزونه هارو غیر فعال کنید بعد یکی یکی فعال کنید ببینید مشکل از کدومه

ظاهرا افزونه اتون هم بروز رسانی نشدن

سعی کنید افزونه و هسته اصلی وردپرس رو هم بروزرسانی کنید

ویرایش شده در توسط nobati.co
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون داداش با حذف افزونه ها از هاست و نصب مجدد افزونه ها از بانک افزونه وردپرس درست شد .

ولی با غیرفعال کردن همه افزونه ها از وردپرس مشکل حل نشده بود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب زا غیرفعال کردن اطلاعات و برخی تنظیمات افزونه ها داخل دیتابیس میمونه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeidmz
      من نسخه فارسی زیان ووکامرس رو نصب کردم. وقتی میخوام فعالش کنم ارور میده که" شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید."
      سطح دسترسی خودم هم چک کردم....php هم آپدیته... چیکار کنم؟ خیلی ضروریه://///  
    • توسط imaniy
      سلام قبلا هم یک بار تعویض هاست داشتم و با همین مشکل رو به رو شدم ولی با رفتن به مسیر پیشخوان وردپرس در قسمت تنظیمات بخش پیوندهای یکتا یک بار ذخیره کردم و مشکل حل شده بود ولی الان دوباره که هاست رو تعویض کردم با انجام دادن اینکار بازم مشکل پابرجاست. 
    • توسط mobin05
      سلام دوستان خسته نباشید من خیلی مشکلم هاده لطفا کمک کنید من سایتم و پیوند های یکتارو که از حالت ساده خارج میکنم تمام صفحات غیر از صفحه اصلی ارور 404 میده افزونه هارو غیر فعال کذدم نشده ، از روش هایی که تو همه سایت ها میگن استفاده کردم نشده ، فایل hatcc... و پاکم کردم نشده دسترسی و از 644 به 755 تغییر داد نشده 
    • توسط zeinab61
      سلام
      تمام نوشته هام در سایتم یهو حذف شده البته تو دیتابیس پست ها هست ولی تو بخش نوشته هیچی نیست .
      لطفا راهنمایی کنید.
    • توسط rezad91
      با سلام 
      ببخشید من چند وقتی هست که هاست خود رو منتقل کردم و مدتی هست که برای کارهایی مانند آبدیت ، حدف ، ویرایش دسته جمعی مطالب افزونه های سایت و برخی کارهایی از این قبیل با ارور nsdfjk مواجه میشم 
      کسی میتونه به من در این زمینه کمک کنه؟