رفتن به مطلب

کار نکردن ثبت نام بادی پرس

javad abbasi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من بعد اینکه بادی پرس را تو وردپرس به صورت افزونه نصب کردم قسمت ثبت نام بار میشه اما بعد پر کردن خانه ها هیچ عکس العملی نشون نمیده.

بعد من در قسمت add fieldsیک گزینه اضافه کردم که نمی دونستم به چه دردی می خوره. و متاسفانه اجباری هم کردم اونو تو ثبت نام. الان هر چه نگاه می کنم گزینه ای نمی بینم تا اونو حذف کنم تا نباشه. کسی هست کمکم کنه؟

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

یکی کمک کنه خوب. چشام درد گرفت از بس نگاه کردم به خدا. همون ثبت نام خود وردپرس بهتر بود :(

لینک به ارسال

سلام

چرا ثبت نام رو بصورت افزونه نصب کردید؟

خود بادی پرس بصورت پیش فرض فرم ثبت نام کاملی داره.

برای شروع افزونه رو غیرفعال کنید.

لینک به ارسال

سلام

چرا ثبت نام رو بصورت افزونه نصب کردید؟

خود بادی پرس بصورت پیش فرض فرم ثبت نام کاملی داره.

برای شروع افزونه رو غیرفعال کنید.

ادمین عزیز. من افزونه ای بابت ثبت نام نصب نکردم. منظورم خود بادی پرس بود که به صورت افرونه تو سایت نصب کردم. الان دو تا مشکل دارم. یکی اینکه تایپیکهای تالارگفتمان بی بی پرس باز نمی شه. 2 اینکه کلا ثبت نام در سایت از وقتی بادی پرس نصب کردم مشکل داره و کار نمی کنه. الان برای لاگین شدن هم میشه از وردپرس استفاده کرد هم بادی پرس. بادی پرس هم در ثبت نام هم لاگین شدن مشکل داره. برای لاگین شدن راهی هست حداقل که از لاگین وردپرس استفاده می کنیم. اما برای ثبت نام هم بادی پرس هم وردپرس به صبت نام بادی پرس لینک میشه که این باعث شده کلا ثبت نام را از دست بدهیم. ممنون میشم کمک کنید.

لینک به ارسال

سلام، در مورد باز نشدن تایپیک های بی بی پرس!

تنظیمات این افزونه را بررسی کنید.

اگر امکانش هم هست، آدرس سایتتون رو بدین تا بررسیش کنیم :)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز

من بعد اینکه بادی پرس را تو وردپرس به صورت افزونه نصب کردم قسمت ثبت نام بار میشه اما بعد پر کردن خانه ها هیچ عکس العملی نشون نمیده.

بعد من در قسمت add fieldsیک گزینه اضافه کردم که نمی دونستم به چه دردی می خوره. و متاسفانه اجباری هم کردم اونو تو ثبت نام. الان هر چه نگاه می کنم گزینه ای نمی بینم تا اونو حذف کنم تا نباشه. کسی هست کمکم کنه؟

دوست عزیز در قسمت تنظیمات بادی پرس>>>>نمایه ها میتونید تمامی فیلد هاتون رو ویرایش کنید و از حالت اجباری در بیارید

اما من دقیقا نفهمیدم مشکلتون چیه؟

شما از نسخه لاتین بادی استفاده کردید؟

لینک به ارسال

دوست عزیز در قسمت تنظیمات بادی پرس>>>>نمایه ها میتونید تمامی فیلد هاتون رو ویرایش کنید و از حالت اجباری در بیارید

اما من دقیقا نفهمیدم مشکلتون چیه؟

شما از نسخه لاتین بادی استفاده کردید؟

بله من از نسخه لاتین بادی پرس استفاده می کنم. ویرایش می تونم بکنم. اما تو گزینه ها چیزی برای پاک کردن نیست. مثلا برای ثبت نام یک فیلد اضافه کردم. حالا هرچه می کنم اونو پاک کنم گزینه ای نمی بینم .

شما اگر گزینه ای دارین تصویرشو اینجا بزارین بیینم کجاست. چرا مال من نداره!

سلام دوستان من سایت id1.ir رو راه انداختم اما نمی دونم چرا صفحه عضویت برای اضافه شدن عضو جدید روی سایت نمی آد؟

باید کاری بکنم و جایی چیزی و رعوض کنم که بشه عضو جدید گرفت؟

قسمت تنظیمات - همگانی - گزینه نام نویسی را تیک بزنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

ممنون مشکل من حل شد، من فکر می کردم بادی پرسم مشکل داره و نگو که تنظیمات خود وردپرس باعث می شده نتونم عضو جدید اضافه کنم و برای نوشته های فارسی هم ترجیح دادم کل وردپرس رو فارسی بریزم از اول و دوباره روش بادی پرس بریزم که خدا رو شکر جواب داد.

آقا جواد من از نسخه ی فارسی دارم استفاده می کنم و توی تنظیمات بادی پرس آخرین گزینش تنظیمات نمایه کاربر یا User Profile هست. امیدوارم پیداش کنی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...