رفتن به مطلب

عدم نمایش قیمت و مشخصات محصول و افزودن به سبد خرید

aref74

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت عزیزان..بنده تازه با ووکامرس آشنا شدم ... چرا وقتی محصولی را ایجاد میکنم و انتشار میدهم در صفحه فروشگاه فقط محصول به تنهایی نشان داده میشود و هیچ گزینه ای برای قیمت و افزودن به سبد خرید نداره.

سوال دیگرم این بود که برای ساختن اون لینک اختصاصی محصول بهترین روش چیه؟عدد بذاریم یا همون اسم محصول؟چون با اسم محصول ارور میده گویا باید صفحه اختصاصی بسازیم..

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز اینکه قیمت یا پارامترهای دیگر نمایش داده نمیشه برمیگرده به اینکه اصلا کدی در تم برای فراخونی این مقادیر قرار داده شده یا نه. اگه تم رو خودتون نوشتید باید با توجه به داکیومنت ووکامرس کد مربوطه رو در جایگاه مدنظر قرار دهید تا مقدار مورد نظر به کاربر نشان داده شود.

در مورد لینک بهترین کار استفاده از نام محصول هست که ترجیحا نامک به صورت انگلیسی باشد

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mkk گفته است :

سلام دوست عزیز اینکه قیمت یا پارامترهای دیگر نمایش داده نمیشه برمیگرده به اینکه اصلا کدی در تم برای فراخونی این مقادیر قرار داده شده یا نه. اگه تم رو خودتون نوشتید باید با توجه به داکیومنت ووکامرس کد مربوطه رو در جایگاه مدنظر قرار دهید تا مقدار مورد نظر به کاربر نشان داده شود.

در مورد لینک بهترین کار استفاده از نام محصول هست که ترجیحا نامک به صورت انگلیسی باشد

در 2 ساعت قبل، download4you گفته است :

قالبتون رو عوض کنید تا مطمئن بشید مشکل از قالب هست یا نه

من دو تا قالب دانلود کردم در دموش نشون میداد قیمتو گویا ولی برای من کار نمیکنه..خود محصولو اسمشو میاره البته ..ب صورت این عکس..فقط خیلی نا منظم و بهم ریخته هم  است یعنی باید کدای css شو تغییر بدم باز؟

Screenshot-2018-5-5 محصولات – فروشگاه گلستان.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...