رفتن به مطلب

چپ به راست شدن یک قسمت بعد از آپدیت پوسته!

TheOne

پست های پیشنهاد شده

با سلام،
بعد از اینکه پوسته رو به آخرین ورژن آپدیت کردم یک مشکل در یک سری خاص از block ها به وجود اومد، ردیف اسامی دسته ها در این بلاک که قبلا راست به چپ بود الان چپ به راست شده و به سمت چپ کشیده شده و در گوشه سمت چپ هم نوشته ها روی هم افتادن و کلا بهم ریخته. در شکل نشون دادم کلا به سمت چپ کشیده شدن! میخواستم بدونم از کجا میتونم این قسمت رو تنظیم کنم مجدد راست به چپ بشه؟

ltr.png

لینک به ارسال

خب کلاس اون قسمت رو پیدا کنید و استایل بهش بدین و کدهای ویرایش شده رو داخل فایل style.css قرار بدین

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

خب کلاس اون قسمت رو پیدا کنید و استایل بهش بدین و کدهای ویرایش شده رو داخل فایل style.css قرار بدین

میشه بیشتر توضیح بدید کلاسش رو از کجا باید پیدا کنم و چطور بهش استایل بدم؟

ویرایش شده توسط TheOne
لینک به ارسال

ادرس سایتتون رو قرار بدید تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم

ویرایش شده توسط نوین ادمین
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، نوین ادمین گفته است :

ادرس سایتتون رو قرار بدید تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم

http://www.jikpik.com/

همانطور که می بینید عنوان بخشها مثل "مطالب جالب" و ... که یه نوار رنگی یا سیاه زیرشون دارن، همگی از راست چین به چپ چین تغییر کردن و به سمت چپ کشیده شدن.که مشکل اصلی اینه.
یه مشکل کوچیک هم اینه که آیکون جستجو در بالای صفحه تغییر کرده و علامت ذره بین حذف شده و چیزی شبیه یه کد نمایش داده میشه.

لینک به ارسال

فایل زیر رو پیدا کنید  :

http://www.jikpik.com/wp-content/cache/min/1/wp-content/themes/Newspaper/style-328d0e83566e8b4be579778ee76b358e.css

یک کد توش هست به این شکل :

.td_block_template_1 .block-title {

text-align: left;

}

در این کد بجای کلمه left بنویسید right

لینک به ارسال

احیانا اگر با پلاگین mega menu کار می کنید، سری به تنظیمات اون هم بزنید

شاید تنظیماتش تغییر کرده باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...