رفتن به مطلب

مشکل در افزونه دکان dokan

mazandarans

پست های پیشنهاد شده

1.thumb.jpg.754a8f985c39146cd10b97021a540545.jpg.7b8e9e076f520bd172f67011d7e5882c.jpg2.thumb.jpg.00f50cbddce8c56af95a557b4ccc861c.jpg.accb2c332b5493c13e2894c03556cce9.jpgسلام و خسته نباشید
..بنده افزونه دکان رو نصب کردم رو لوکال هاست...(بعد انتقالش میدم )
طبق اموزشش تو یه سایتی

اول--- dokan-lite رو نصب و فعال کردم ..زبان فارسیشم ریختم تو بخش زبان ها..
دوم--- خود dokan pro 2.7.5 رو دانلود و نصب کردم و فعال کردم فتال ارور داد نمیدونم مشکلش چیه
سوم--- گفتم برم یه ورژن پایینترشو دانلود کنم dokan pro 2.7.3 بعد نصب و فعال شد..
یه چند تا برگه ساخته شد doshboard مثلا خوب ..
مشکل 1 )حالا من رو داشبورد کلیک میکنم یه صحفه معمولی باز میشه الکی هیچی توش نیست..(برگه داشبورد شرت کد داره اما نشون نمیده)

حالا مثلا حداقل تو قسمت لیست فروشندگان شورت کدش کار میکنه و حداقل پیغام میده فروشنده ای وجود ندارد..ولی تو بخش داشبورد اصلا داشبوردی نیست؟

هیج سایتی اموزش راه اندازیشو نزاشته ...تو تنظیماتش هم هرچی گشتم چیزی در مورد اینکه کاربر بیاد از داشبورد خودش محصول بفروشه نبود (جریان مشکل 1 رو حل کنم که نشد )

ایا مث ووکامرس راه اندازی و پیکر بندی خاسی داره که قسمت داشبوردش ضاهر شه ..

از اساتید خواهش مندم کمکم کنین..جریان کاریه برای کار خودم میخام. کسی هست کار با دکان رو بلد باشه!!!

ویرایش شده توسط mazandarans
لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام روزتون بخیر

من افزونه دکان نصب کردم. دکمه ثبت نامم از کار افتاده. یعنی دیگر کسی نمیتواند در سایت ثبت نام انجام دهد.

میشه راهنماییم کنید که باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا برای سوالتون تاپیک جدید ایجاد کنین

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۳ در 08:50، Morteza گفته است :

سلام

سلام و عرض ادب من افزونه دکان نصب کردم مشتری ها نمیتونن از کد تخفیف استفاده کنن ایا شما دلیلش میدونید؟

لینک به ارسال

سلام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...