رفتن به مطلب

مشکل لود نشدن سایت به صورت کامل بعداز انتقال از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

یه مشکلی برام پیش اومده ، سایتم رو لوکال هیچ مشکلی نداره ولی وقتی به هاست اصلی انتقالش دادم قالب سایت به هم میریزه ، از کناره ها حاشیه پیدا میکنه ، البته وقتی لاگین میکنم و وارد پیشخوان وردپرس میشم ظاهرا قالب مشکلی نداره ولی در حالت عادی به هم میریزه ، http://decootop.com/

تو گوشی هم فک کنم مشکلی نداره

لطفا راهنمایی کنید ...

لینک به ارسال

سایتتون باز نمیشه . مشکل ریدایرکت داره . شاید کدهای htaccess رو اشتباهی زدید . بررسی کنید

لینک به ارسال

بله ، مشکل ریدایرکت داشت که حل کردم ، الان سایت باز میشه ولی همچنان یه ایراداتی داره مثلا اسلایدر کار نمیکنه.

به نظرتون چرا؟چطوری درستش کنم؟

مرسی

ویرایش شده توسط morteza373
لینک به ارسال

سلام

قالبتون بهم ریخته هست.

فایل های css که در header لود شدن رو بگذارید داخل فایل style.css و فایل های جاوااسکریپت رو در فایل خودش قرار بدید.

بخاطر همین هست که قالبتون درست لود نشده

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر.دوستان من برای انتقال فایل به مشکل خوردم اگر ممکنه کمکم کنین.متشکرم

وقتی انتقال میدم اخرش این پیامو میده ((

ناتوان در وارد کردن

Unable to open file for reading. File: /home/greatwal/domains/p30wallet.com/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-wp-migration/storage/ojnwitatdf6q/localhost-wp-20200910-120515-k7bh7j.wpress

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، moochani71 گفته است :

سلام دوستان عزیز وقتتون بخیر.دوستان من برای انتقال فایل به مشکل خوردم اگر ممکنه کمکم کنین.متشکرم

وقتی انتقال میدم اخرش این پیامو میده ((

ناتوان در وارد کردن

Unable to open file for reading. File: /home/greatwal/domains/p30wallet.com/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-wp-migration/storage/ojnwitatdf6q/localhost-wp-20200910-120515-k7bh7j.wpress

سلام. لطفا تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارید. ایرادی که خطا داره میگه اینه که یا فایل در مسیر public_html/wp-content/plugins/all-in-one-wp-migration/storage/ojnwitatdf6q/localhost-wp-20200910-120515-k7bh7j.wpress وجود نداره و یا دسترسی خواندن رو ازش سلب کردید.

آدرس و اسم فایل رو دقیق تر چک کنید و اگه دسترسی کمتر از 644 داره هم باید تغییر کنه دسترسیش. نحوه تغییر دسترسی رو هم در گوگل جستجو کنید، مطالب زیادی هست براش.

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

خب پس به خاطر ریدایرکت هست

فایل htaccess رو تغییر نام بدید و بعد چک کنید

پوشه پلاگین رو هم چک کنید ببینید افزونه ای مربوط به ssl داخلش نباشه

یه نکته اینکه ریدایرکت 301 کش میشه رو مرورگر

حتما باید کش رو خالی کنید و سعی کنید بعد اعمال تغییراتی که گفتم با مرورگر جدید بررسی کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام.

مشکلی که من دارم اینه که وقتی تمام مراحل ریستور کردن اطلاعات سایتمو در لوکال انجام میدم بعدش یه پیام میده مبنی بر اینکه نشست باطل شده است. از طریق این برگه مجدد وارد شوید. وقتی روی برگه میزنم که مجدد وارد وردپرس لوکالم بشه مستقیم میره به وارد کردن اطلاعات سایت اصلی برای ورود به ادمین وردپرس سایت اصلیی.. ممکنه مشکل منو رفع کنید.. چرا اینقدر ریستور سایت روی لوکال مشکلات داره. درضمن از زمپ استفاده کردم.

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید

حتما درست انجام نمیدید

فایل wp-config.php رو و مخصوصا prefix رو چک کنید با دیتابیس یکسان باشه پیشفرض پسوند در این فایل wp_ هست که ممکنه شما تغییر داده باشید

و همینطور آدرس سایت رو در جدول wp_option به آدرس لوکال هاست تغییر بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...