رفتن به مطلب

افزودن ابزارک به پوسته

پست های پیشنهاد شده

چندخط آخرش رو اینجا بزارید تا ببینیم خطاها از چی هست.

لینک به ارسال

اقا مرتضی این حجمشو زده 155 مگابایت بعدشم گزینه edit نداره !!!؟

ویرایش شده توسط ااا TakWarez
لینک به ارسال

ببخشید اشتباه شد ، اشتباهی یه فایل دیگه رو داشتم چک میکردم ، بازم شرمنده ، براتون کل اطلاعات اون فایلو گذاشتم :

[11-Dec-2012 14:12:43] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/takwar/public_html/wp-content/themes/tak/index.php on line 25
[11-Dec-2012 14:19:30] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/takwar/public_html/wp-content/themes/tak/index.php on line 25
[11-Dec-2012 14:19:44] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/takwar/public_html/wp-content/themes/tak/index.php on line 25
[11-Dec-2012 14:20:28] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/takwar/public_html/wp-content/themes/tak/index.php on line 25
[11-Dec-2012 15:28:24] PHP Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home/takwar/public_html/wp-content/themes/tak/index.php on line 25

لینک به ارسال

این خطا ربطی به مشکل شما نداره. اگر میتونید کل فایل رو فشرده کنید اینجا بزارید.

لینک به ارسال

منظورتون همون فایلی که داخل پوشه قالب هستش یا نه اونیکه داخل پوشه وردپرس هستش؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

میدونم اسم فایل رو !! الان اونی رو که براتون گذاشتم درست بود یا نه ؟ یعنی شما منظورتون همون فایل بود ؟

لینک به ارسال

توی اون چند چیز خاص نبود شما فایل ارور رو فشرده و اینجا آدرس بدید تا کل خطاها بررسی بشه. الان 2 صفحه هست داریم در همین مورد صحبت میکنم!

لینک به ارسال

به خدا منم میدونم الان دقیقا دو هفته که داریم سر همین موضوع سر و کله میزنیم !!!! الان این کدهای که برای شما گذاشتم ، کل فایل ارور لوگ من تو پوشه پوسته خودم بود ، حالا منظور شما از کل فایل چیه ؟! منظور من اینه اقا مرتضی ... ، بعدشم یه چیز دیگه ، یه فایل ارور لوگ دیگه هم هستش که تو پوشه وردپرس هستش که تقریباّ زده 155 مگ !!!!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

اقا مرنضی الان یه همچین چیزی اومد داخل ابزارک ها ، عکسشو براتون پیوست کردم ، الان باید فعال شده باشه یا نه ؟ چون من چیزی نمیبینم ...

post-649-0-49585800-1361087039_thumb.jpg

لینک به ارسال

بله الان درسته

یک ابزارک متن رو بکشید داخلش

بعد هم کد موردنظرتون رو. بزارید داخل ابزارک

اینکه دیگه خیلی آسونه....

لینک به ارسال

حقیقتش من بار اولم هستش که دارم با ابزارک کار میکنم !!!!!

الان اونو که میکشم داخل اون ، خب ، بعدش باید کدوم کد رو بزارم تو ابزارک و چه جوری بزارم ؟!

لینک به ارسال

اقا مرتضی خب ، من الان یک ابزارک متن رو کشیدم تو اون ، حالا باید چه کدی رو وارد کنم ؟

لینک به ارسال

برای تست یک نوشته معمولی وارد کنید تا در عمل ببینید چه اتفاقی میوفته

ای ابزارک html رو هم قبول میکنه. میتونید هر چیزی دوست دارید داخلش قرار بدید.

لینک به ارسال

خب من الان یک چیزی نوشتم و همون رو برام رو سایت نشون داد و دیدم که درسته ، خب الان باید کدوم کد فیسبوک رو داخل این متن ابزارک متن قرار بدم ؟

لینک به ارسال

فقط یه مشکل دارم اونم اینکه ، به هیچ عنوان نمیشه تایتلی رو که قبلا براش نوشتم رو پاک کنم و هیچی دیگه ننویسم ، اگه میشه نگاه کنید سایت رو ، ببینید چطوری میتونم این تایتلشو از روش دیگه ای برش دارم چون از تو خود افزونه نمیشه پاکش کرد ...

لینک به ارسال

نه نه ، من الان فیسبوک رو گذاشتم تو فایل هدر سایت ، پایین اسلایدر کاملا مشخصه ، الان اگه سایت رو ببینید ، اسم سایت رو به فارسی بالای فیسبوک نوشته شده ، به این ترتیب ( تک وارز ) ، حالا میخوام اینو از تو افزونه پاک کنم ولی نمیشه !!

لینک به ارسال

توی ابزارک به جای اون عنوان یک فاصه (space) بزارید و تست کنید.

لینک به ارسال

ذمت گرم درست شد ، تو یاهو میگی کار دارم ولی اینجا جواب میدی اقا ماجد ... شوخی کردم ، ناراحت نشی :D;) بازم دمت گرم

لینک به ارسال

سلام

دوستان من اگه بخوام همین افزونه رو تو ادامه مطلب هم بزارم ، با ابعاد مختلف باید چه کار کنم ؟

لینک به ارسال

منظور کد ابزارک هست؟ همون کد رو در هر جایی دوست دارید قرار بدید

*عنوان تاپیک ویرایش شد

لینک به ارسال

اونو که میدونم ، نه اون پیچ فیسبوکی که تو صفحه اصلی گذاشتم اندازه اش : 370×210 ، حالا من میخوام همین کارو تو ادامه مطلب منتهی با اندازه 500×210 انجام بدم ، الان من اون کد رو که کپی کنم همون اندازه پیچ صفحه اصلی هستش ولی من میخوام با یک اندازه دیگه تو ادامه مطلب نشون بدم ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...