رفتن به مطلب
kingerfan98

تبدیل قالب html به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتنید گرامی من یه قالب تقریبا 20 صثفحه ای html دارم و پیچیده هم هست حالا سوال من از اساتید این هستش که بهترین ، ساده ترین و در عین حال سریعترین راه برای تبدیل چی هست 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Sa۱۹۹۹eed
      سلام وقت بخیر
      بچه ها من تو سایتم سه تا بخش وجود داره که اطلاعات رو مستقیم از imdb میگیره و نمایش میده
      250 فیلم و سریال برتر و باکس آفیس
      منتهی مشکلم اینه که گاهی اوقات کامل لود میکنه و مشکلی نداره گاهی اوقات این ارور رو میده
      Error: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received

کسی میدونه مشکلش چیه و چطور برطرفش کنم؟
      آدرس سایت: https://RayaMoviez.com
    • توسط lord00mmdy
      سلام دوستان
      یک افزونه که کاربرا بتونن بعنوان بازاریاب ثبت نام کنند و یک کد تخفیف (یا همون کوپن) بگیرند. و هر کس با این کد تخفیف خرید کرد یک مبلغ سود به حساب کیف پولش واریز بشه.
      مثل : AffiliateWP (اما با لینک بازاریابی میکنه) یا Ultimate Affiliate Pro (که باز هم با لینک )
      ممنون از همه 
    • توسط lord00mmdy
      سلام خدمت شما دوستان عزیز
      نیاز به یک آزمون ساز دارم که بتونه بعد از تموم شدن آزمون به  پاسخ رو به صورت درصد نمایش بده مثلا 
      یک سوال رو فرض کنید که هر کدوم از جواب ها مربوط به یکی از شاخه های درسی میشه یعنی اگه پاسخ بدن 1 آخر آزمون نشون بده شما در رشته ریاضی موفق تری.
      پس شد دو مورد:
      1.نتیجه رو درصد نمایش بده
      2.بتونه هر کدوم از پاسخ سوالات رو تفکیک کنه
      ممنون
    • توسط salar-adib
      سلام دوستان
      گوگل امروز در توییتی اعلام کرد که گزارش video enhancements و video appearance را به سرچ کنسول خود اضافه کرد
      در این تب خطاهایی برای زمان انتشار در وردپرس فارسی نشان میده که فرمت تاریخ ها استاندارد نیست.
      به تمام پست هایی که ویدئو داریم در structured-data/testing-tool خطا میده
      راهکاری هست که زمان تاریخ رو به میلادی تبدیل کنیم اما در قالب فارسی داشته باشیم ؟ در این حالت خطای  فرمت تاریخ جلالی رو میشه رفع کرد
      ممنون

• توسط sydvza
      باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز سرعت سایت من کند شده از نظر گوگل آیا راهکار های برای بهبود آن دارید؟ لطفا پیشنهاد دهید
      این لینک سایت من جهت بررسی می باشد.
      https://aryalogo.com
      از نظر گوگل اسپید متاسفانه سرعت سایتم رتبه خوبی نداره خواهشمند هستم راهکارهایی ارائه دهید تا مشکل من برطرف شود.
  • اضافه کردن...