رفتن به مطلب

ایجاد لایسنس برای وردپرس

Mr-Tarah

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

بنده در کال راه اندازی سایت هستم، می خواهم روی سایت های وردپرسی که ایجاد می کنم لایسنسی قرار دهم که بعد از مدت معین برای مثال یک سال برای این که سایت از کار نیافتد، نیاز به فعال سازی مجدد باشد

چه راه کاری رو معرفی می کنید؟

باتشکر

لینک به ارسال

با سلام

چندین راه حل وجود دارد. اگر من به جای شما بودم از یکی از موارد زیر استفاده می کردم.

اول از همه یک جایی در پوسته، مثلا در توابع پوسته به صورت استاتیک تاریخ رو چک میکردم که اگر به فلان تاریخ نرسیده بود پوسته رو اجرا کنه و اگه رسیده بود مثلا یک اختار بده یا یک سری از توابع رو لود نکنه.

حالت دوم بر روی سیستم خودتون یک API بسازید، به این صورت که مثلا هر وقت پستی انتشار پیدا کرد، با curl بیاد و از api سایت شما لایسنس رو چک کنه، اگه اوکی بود ادامه بده و اگرم که نه که مثل حالت قبل

حالت سوم اینکه هنگام فعال سازی پوسته به api سایت خودتون متصل بشه، اگه لایسنس اوکی بود زمان انقضا رو در یه جایی مثل دیتابیس ذخیره کنه، و با هر بار لود، تاریخ انقضا رو چک کنه، اگه اوکی بود که ادامه بده و اگه نه که به صفحه خرید لایسنس ریدایرکت کنه.

در نظر داشته باشید در هر صورت باز هم امکان نال کردن قالب وجود داره

لینک به ارسال

پلاگین که کاربر به راحتی میتونه پاکش کنه. (البته اگه دسترسی داشته باشه، اگرم نه یه ذره وارد باشه میتونه توابع پلاگین رو rerwrite کنه)

اسکریپت هم بنده ندیدم جایی، ولی اگر خواستید در خدمتتون هستم. در ضمن سوالی هم در مورد نوشتنش داشتید همینجا بپرسید مطمئنم که دوستان در خدمتتون هستن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...