رفتن به مطلب

مشکل فراخوانی اسکریپت در وردپرس

mamadja

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مهندسین گرامی
بنده یه پوسته HTML دارم که قصد دارم پله به پله خودم اون رو تبدیل به یک پوسته وردپرسی کنم . این پوسته ای رو که دانلود کردم به قسمت فراخوانی اسکریپت ها رسیدم طبق آموزش هایی که دیدم و کارایی که انجام دادم درست اسکریپت های مورد نظر فراخوانی نمیشن ، یعنی مطابق فایل Html که دانلود کردم نیستند . حتی فایل function.php رو هم درست کردم و تغییرات لازم را انجام دادم اما متاسفانه نتونستم ... 
فایل ها رو آپلود میکنم تا اونجایی که پیش رفتم . هم فایل اصلی HTML هم پوشه Theme که دارم وردپرسش میکنم اگر کسی میتونه کمکم کنه و اسکریپت ها رو فراخوانی کنه ممنون میشم .
*بنده در نظر دارم این پوسته رو تبدیل به یک پوسته وردپرسی فروش گیفت کارت تبدیل کنم و در نهایت با استفاده از ووکامرس یک فروشگاه تبدیل بشه .. اگه اساتید نظری در این رابطه دارن که این پوسته اصلا به درد همچین کاری میخوره یا نه راهنمایی کنه ممنون میشم .. ( قرار نیست آنلاین شه و بالا بیاد جهت آموزش خودم هدف گذاری کردم )
سپاس

Gifti.rar

gift-wp.rar

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...