رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

من می خواستم یه سایت آموزشی داشته باشم که بتوانم لیست فایل ها را همانند شکل زیر قرار بدم.آیا می توان در" ووکامرس" یا "لرن پرس" به این شیوه فایل ها را گذاشت.که شخص خریدار و یا ثبت نامه کننده بتواند آنها را دانلود و استفاده کند.حقیقتا هر چ راه بود آزمودم ، برایم درست نشد.

با تشکر  و ممنون از محبتتان.

Capture.PNG

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، مجله آنلاین حقوق گفته است :

با سلام و احترام

من می خواستم یه سایت آموزشی داشته باشم که بتوانم لیست فایل ها را همانند شکل زیر قرار بدم.آیا می توان در" ووکامرس" یا "لرن پرس" به این شیوه فایل ها را گذاشت.که شخص خریدار و یا ثبت نامه کننده بتواند آنها را دانلود و استفاده کند.حقیقتا هر چ راه بود آزمودم ، برایم درست نشد.

با تشکر  و ممنون از محبتتان.

Capture.PNG

سلام 

با استفاده از سیستم های lms که برای وردپرس تولید شده اند میتونید همچین کاری انجام بدید.

البته اگه بخواید مثل این عکس باشه باید یه سری تغییراتی هم داخلشون انجام بدید ولی کلیت کار رو براتون انجام میده.

لینک به ارسال

با سلام ، ممنون از جوابتون

من در این قسمت به مشکل برخورد نمودم. در ایران به علت استفاده از لرن پرس به خاطر بومی سازی اکثر سایتها روی این افزونه پیاده سازی شده.  متاسفانه سعی خود را انجام دادم و به جایی نرسیدم.برای نمونه قسمت دانلود ایجاد نمیگردد و بیشتر همانند پیش فرض افزونه در صفحه دیگر عناوین برگشت داده می شوند.نه همانند عکس بالا بصورت دانلود مستقیم.عنوانین دروس ، همان صفحات شرح که میتواند فیلم یا نوشته و... باشد ایجاد میگردد ولی در قسمت سمت چپ یعنی قسمت آیکون دانلود مشکل دارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...