رفتن به مطلب

تغییر در دامنه

hamedddr

پست های پیشنهاد شده

در 1 ساعت قبل، omidtt گفته است :

این سایت و دیدم دامنه آی آر و کرده نت ازش بپرس

http://namakstan.net/

سلام نمیخوام پسوند عوض کنم میخوام مثلان تو دامنم هر وقت فولتر شدم یک عدد اضافه کنم به دامنم باز بتونم استفاده کنم اینو چطوری کنم بعضی سایتا دیدم فولتر شدن و یک عدد اضافه کردن ادامه دادن کارشونو

لینک به ارسال

سلام بعد از فیلتر شدن باید یک دامین جدید ثبت کنید وقبلی رو ریدایرکت بدید به جدید

لینک به ارسال
در در 3/24/2018 at 14:38، arian051 گفته است :

سلام بعد از فیلتر شدن باید یک دامین جدید ثبت کنید وقبلی رو ریدایرکت بدید به جدید

الان دامنه جدید بخرم بهتر نیست؟چقدر طول میکشه  ریدایرکت بشه؟رتب برمیگرده به قبلی؟

لینک به ارسال

از cpanel اگر استفاده می کنید به قسمت add domain بروید و دامنه جدید که خریداری کرده ای رو در اونجا وارد کنید و پس از اینکه دامنه در هاست شما فعال شد به قسمت redirectرفته و گزینه redirect 301را انتخاب کنید پس از اون پایین تر بروید و دامنه اصلی تون رو به طور مثال exampel.comرو وارد کنید بعد در قسمت دوم اون آدرس دامنه جدید رو بزنید مثلا example2.com سپس تاید کنید و دامنه شما ریدایرکت می شود و هر کس example.comرو جستجو کند بدون دیدن پیوند مربوط به فیلتر وارد وب سایت example2.com می شود.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، arian051 گفته است :

از cpanel اگر استفاده می کنید به قسمت add domain بروید و دامنه جدید که خریداری کرده ای رو در اونجا وارد کنید و پس از اینکه دامنه در هاست شما فعال شد به قسمت redirectرفته و گزینه redirect 301را انتخاب کنید پس از اون پایین تر بروید و دامنه اصلی تون رو به طور مثال exampel.comرو وارد کنید بعد در قسمت دوم اون آدرس دامنه جدید رو بزنید مثلا example2.com سپس تاید کنید و دامنه شما ریدایرکت می شود و هر کس example.comرو جستجو کند بدون دیدن پیوند مربوط به فیلتر وارد وب سایت example2.com می شود.

رتبه سایت برمیگرده به قبلی؟

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، hamedddr گفته است :

رتبه سایت برمیگرده به قبلی؟

خیر. چون دامین تغییر کرده است رتبه سایت قبلی به سایت جدید با دامین جدید انتقال داده نمیشه. بلکه با توجه به ریدایرکتی که از دامنه اول به دامنه دوم انجام شده. به مراتب آدرس جدید اعتبار خودش رو بدست میاره.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، m4xs051 گفته است :

خیر. چون دامین تغییر کرده است رتبه سایت قبلی به سایت جدید با دامین جدید انتقال داده نمیشه. بلکه با توجه به ریدایرکتی که از دامنه اول به دامنه دوم انجام شده. به مراتب آدرس جدید اعتبار خودش رو بدست میاره.

پس این سایتای فیلم چطوری وقتی فیلتر میشن یک شماره اضافه میکنن بعد به رتبه قبلیشون برمیگردن خیلی دیدم رتبه سایت 300 ایران مثلان فیلتر میشه تو 1 هفته دوباره میشه 300 ایران 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، hamedddr گفته است :

پس این سایتای فیلم چطوری وقتی فیلتر میشن یک شماره اضافه میکنن بعد به رتبه قبلیشون برمیگردن خیلی دیدم رتبه سایت 300 ایران مثلان فیلتر میشه تو 1 هفته دوباره میشه 300 ایران 

همینطور که خودتون فرمودید چون رتبه این سایت ها خوب هست بازدید کنندهای خودشون رو دارن. به محض اینکه فیلتر میشن یه دامنه ثبت میکنن و دامنه قبلی رو روی جدید ریدایرکت میزنن. 

همین باعث میشه ترافیک قبلی که وارد دامین قبلی میشده به دامین جدید منتقل بشه که در نتیجه بعد از گذشت چند روز دوباره دامین جدید اعتبار خودش رو بدست میاره. چون دائم داره بازدید کننده واردش میشه.

البته بنده شخصا اینکار رو انجام ندادم ولی تا جایی که اطلاع دارم امکان تغییر یا ویرایش در یک دامنه وجود ندارد و قاعدتا این دوستان هم به همین روش عمل می کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...