رفتن به مطلب

حفظ رتبه کلمه کلیدی

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کسی میدونه برای حفظ رتبه سایت در یک کلمه کلیدی چه باید کرد؟ من برای یه کلمه کلیدی یک مطلب نوشتم و صفحه اول گوگل قرار گرفت و رفته رفته به صفحات بعدی گوگل رفت!

لطفا این رو هم کمک کنید که چطور بعضی سایت ها که خیلی هم مطلب ندارند و فقط معرفی محصول ساده هستند توی یکسری کلمات کلیدی رتبه اول هستند و اول هم میمونن؟ تبلیغات گوگل رو میدونم که از این دست نیستند.

سپاس

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، masoudch گفته است :

سلام دوستان

کسی میدونه برای حفظ رتبه سایت در یک کلمه کلیدی چه باید کرد؟ من برای یه کلمه کلیدی یک مطلب نوشتم و صفحه اول گوگل قرار گرفت و رفته رفته به صفحات بعدی گوگل رفت!

لطفا این رو هم کمک کنید که چطور بعضی سایت ها که خیلی هم مطلب ندارند و فقط معرفی محصول ساده هستند توی یکسری کلمات کلیدی رتبه اول هستند و اول هم میمونن؟ تبلیغات گوگل رو میدونم که از این دست نیستند.

سپاس

سلام

من توی سئو زیاد تجربه ندارم اما فکر میکنم دلیل نمایش صفحات مورد نظر شما در نتایج اول گوگل، این هست که Google PageRank بالاتری دارند

میتونی توی سایت هایی مثل www.prchecker.info و www.checkpagerank.net رنک اون صفحات رو بررسی کنی

لینک به ارسال
در در 3/9/2018 at 13:56، masoudch گفته است :

سلام دوستان

سپاس

مطالب رو بنظر من باید تازه کنین 
به طور مثال من جایی میخوندم  مثلا در سایت شما یک محصول گذاشتید به اسم فونت ایکس 

یکی اومده کامنت زده فونت ایکس رو نصب کردم من اما در فتوشاپ نمایش داده نمیشه 

شما علاوه بر اینکه به ایشون در قسمت نظرات جواب میدید 

باید در خود مطلبتون هم یه خط اضافه کنین که فونت ایکس در برنامه فتوشاپ به این صورت نمایش داده میشه 

یه بار فچ کنین مطلب رو گوگل بیاد نگاش کنه 

و یا مثلا گذاشتن یه پادکست در مطلب و یا یک کلیپ راجب اون مطلب که خودتون ساختید هم نزد گوگل اهمیت بالایی دارن که اگر بعدا اضافه کنین گوگل اهمیت بیشتری میده به اون مطلب 

البته اگر سایتتون تازه هست و دو سه ماه هست راه اندازی کردید ( سایت در هانی مون گوگل ) قرار میگیره و مطالبتون رو بالا بیاره 

ولی اگر ببینه مطلبی که گذاشتید به هر دلیل : مثل بونس ریت  بالایی داره یا کلیک خور کمی داره یا کلیک میخوره و بازدید کننده صفحه رو میبنده  و میره سایت دیگه ای رو نگا میکنه میکشه پایین مطلب رو 

لینک به ارسال

یک مورد دیگه هم هست ( که اگر خودتون خواستین کامنت گذاری کنین ) حتما رعایت این دو مورد رو کنید بیش از حد نکنین این کار رو یا پشت سر هم 
و یکی هم با مرورگر کروم نکنین این کار رو ( مثلا با فایرفاکس و آی پی رو عوض کنین ) 

چون کروم واسه خودشون و ریپورت دقیقی رو مت کات گفته بود که احتمال داره که بفرسته به گوگل اون وقت گوگل میفهمه که مدیر سایت داره کامنت اسپم میزنه و یه جورایی داره با خودش اونجا حرف میزنه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...