رفتن به مطلب

مشکل باز نشدن سایت و نمایش آن به صورت Index of /

پست های پیشنهاد شده

سلام من بدون اینکه دست به قالب بزنم و یا هیچ افزونه یا چیزی اضافه کنم و حتی بدون رفتن به هاست یهو سایتم به این صورت در اومده. کسی علت رو میدونه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

5a9463ef91a90_2018-02-2623_14_26.thumb.png.fea3d3ccbe7d5ff5e528b060b15830a4.png

لینک به ارسال

index.php باید کجا باشه ؟ من آماتور و تازه کارم و اگر مشکل برای پیش نمیومد همین قدر اطلاعاتم نداشتم. 

الان یه index دارم که تو wp-admin هست و اجازه نمیده به public-html  انتقال بدم. 

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Samas00 گفته است :

index.php باید کجا باشه ؟ من آماتور و تازه کارم و اگر مشکل برای پیش نمیومد همین قدر اطلاعاتم نداشتم. 

الان یه index دارم که تو wp-admin هست و اجازه نمیده به public-html  انتقال بدم. 

یه index.php توی همین اسکرینی که گرفتید باید باشه اگر نباشه وردپرس شما ناقصه.

آخرین نسخه وردپرس رو از اینجا دانلود کنید و فایل index.php ایش رو که بغل فایل wp-config.php هست رو بردارید و بذارید اونجا.

لینک به ارسال

ممنون. اضافه کردم. الان هر صفحه از سایت یا مدیریت رو که میخوام باز کنم میره به این ادرس /wp-admin/setup-config.php و این ارور رو میده.

This page isn’t working

is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Samas00 گفته است :

فقط این فایل wp-settings.php نبود که اینم کپی کردم ولی مشکلش حل نشد. البته داخل پوشه ها رو چک نکردم چون تعداد فایل های خیلی بالاست. 

از طریق خصوصی مشخصات بفرستید بررسی کنم.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...