رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

افزونه ای وجود داره که بتونم قسمت نظرات سایتم رو مثل این سایت کنم؟ البته این سایت روی وردپرس نیست.

اقا روستا ما میناوند که قشنگ تره !! :دی

شوخی کردم افزونه زیاد هست اخوی یه سرچ بزن : http://webhub.ir/14-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا روستا ما میناوند که قشنگ تره !! :دی

شوخی کردم افزونه زیاد هست اخوی یه سرچ بزن : http://webhub.ir/14-...نظرات-در-وردپرس

دستتون درد نکنه ولی منظورم این بود که مثل قسمت سمت چپ این سایت نظرات سایتم رو نشون بدم.در ضمن روستای خوبی هم دارید ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

دستتون درد نکنه ولی منظورم این بود که مثل قسمت سمت چپ این سایت نظرات سایتم رو نشون بدم.در ضمن روستای خوبی هم دارید

منظورتون اینه که آخرین نظرات رو تو یه ستون از سایتتون نشون بدید ؟

با ابزارک ها میشه ...

ابتدا به پیشخان سایت برید بعد قسمت نمایش و در اخر قسمت ابزارک ها ...

تو قسمت ابزارک ها میتونید اون ستون اخرین دیدگاه رو بکشید تو یکی از ستون های سمت چپ که همون ستون های سایتتون هست بمدازید .. حالا اخرین نظرات تو سایتتون میاد ...

همین ... امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه ...

لینک به ارسال

منظورتون اینه که آخرین نظرات رو تو یه ستون از سایتتون نشون بدید ؟

با ابزارک ها میشه ...

ابتدا به پیشخان سایت برید بعد قسمت نمایش و در اخر قسمت ابزارک ها ...

تو قسمت ابزارک ها میتونید اون ستون اخرین دیدگاه رو بکشید تو یکی از ستون های سمت چپ که همون ستون های سایتتون هست بمدازید .. حالا اخرین نظرات تو سایتتون میاد ...

همین ... امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه ...

نه میخام که مثل نظرات اون سایت بالا و پایین بره.
لینک به ارسال

این کدی که اون سایت استفاده کرده :

<marquee style="WIDTH: 240px; FONT-FAMILY: Tahoma; HEIGHT: 479px" dir=ltr onmouseover=this.stop() onmouseout=this.start() direction=up height=479 width=240 scrollAmount=1 scrollDelay=20>
نطرات
</marquee>

لینک به ارسال

بررسی کنید...#

http://wordpress.org/extend/plugins/vertical-scroll-recent-comments/

واقعا متشکرم.

این کدی که اون سایت استفاده کرده :

<marquee style="WIDTH: 240px; FONT-FAMILY: Tahoma; HEIGHT: 479px" dir=ltr onmouseover=this.stop() onmouseout=this.start() direction=up height=479 width=240 scrollAmount=1 scrollDelay=20>
نطرات
</marquee>

باز هم متشکرم ولی چجوری این کد رو به کار ببرم؟
لینک به ارسال

باز هم متشکرم ولی چجوری این کد رو به کار ببرم؟

البته کدی که جناب عبدالماجد فرمودن یه جورایی دیگه از رده خارج حساب میشه و بهتره که استفاده نشه.البته از الگوریتم افزونه ای که پیشنهاد کردم در جریان نیستم...#

+ متحرک کردن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

البته کدی که جناب عبدالماجد فرمودن یه جورایی دیگه از رده خارج حساب میشه و بهتره که استفاده نشه.البته از الگوریتم افزونه ای که پیشنهاد کردم در جریان نیستم...#

+ متحرک کردن

افزونه شما به خوبی کار می کنه ولی امکان استفاده از کد دوستمون وجود داره یا نه؟منظورم اینه که چجوری میتونم ازش استفاده کنم؟ ویرایش شده توسط great2012
لینک به ارسال

به همون شکل که داده شده در پوسته قرار بدید. مشکلی نداره جز اینکه در استاندارد جدید وب جایی نداره ولی بدون مشکل اجرا میشه.

لینک به ارسال

به همون شکل که داده شده در پوسته قرار بدید. مشکلی نداره جز اینکه در استاندارد جدید وب جایی نداره ولی بدون مشکل اجرا میشه.

راستش من تو قسمت ویجت سمت راستم گذاشتم به هم ریخت چجوری می شه درست ازش استفاده کرد؟
لینک به ارسال

احتمالا بخاطر استایل دهی پوسته شماست.

میتونید آدرس بدید تا ببینیم؟

لینک به ارسال

احتمالا بخاطر استایل دهی پوسته شماست.

میتونید آدرس بدید تا ببینیم؟

اون رو از تو ابزارک ها برداشتم ولی در نوشته ها مشکلی نداره ممنون می شم اگه بگید مشکلش در ابزارک ها چی بود؟

خیلی متشکر.

لینک به ارسال

فکر می کردم به خاطر اندازه اون کد بود که با ویجت های دیگه قاطی می شد اما با تغییر اندازه هم درست نشد حالا چیکار می تونم بکنم؟

چند تا کد html دیگه هم امتحان کردم جواب نداد حالا چیکار باید بکنم؟

یعنی اشکال از قالبه؟

خیلی متشکر از همه شما ولی کار من باکدی که در این سابت داده شده راه افتاد.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

من یه مدتیه که از کد بالا استفاده می کنم اما مشکلم اینه که وقته که مطلب رو سر خط می نویسم سر خط نمیاد مثلا می نویسم:

مطلب 1

مطلب 2

اما به این صورت نمایش داده می شه:

مطلب 1 مطلب 2

حالا به نظر شما چه نغییری در کد این سایت باید بدم؟

با سپاس

لینک به ارسال

بخش نمایش در سایت خودتون رو هم ادرس بدید تا استایل رو بررسی کنیم.

پس چرا برای من باز می شه؟

الان باز شد و دیدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...