رفتن به مطلب

ایجاد لینک مستقیم در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان.

بنده ویدیو های خودم را در هاست دانلود میگذارم و از آن ها لینک مستقیم گرفته و در سایت خودم میکذارم.

مساله این جاست که در دستگاه های موبایل پس از کلیک روی لینک دانلود، بلافاصله دانلود شروع نشده  (بر خلاف دسکتاپ) و ابزاری جهت نمایش ویدیو به نمایش در می آید.

چطور می توان کاری کرد گه در موبایل هم لینک دانلود، فقط ویدیو را شروع به دانلود کند. البته نمی خواهم ویدیو ها را در فایل فشرده بگذارم.

با تشکر از راهنمایی دوستان.

لینک به ارسال

سلام و درود

در 3 دقیقه قبل، mj1362 گفته است :

چطور می توان کاری کرد گه در موبایل هم لینک دانلود، فقط ویدیو را شروع به دانلود کند.

باید در هاست دانلود فورس دانلود رو فعال کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 2/16/2018 at 11:55، mehran-b گفته است :

سلام و درود

باید در هاست دانلود فورس دانلود رو فعال کنید.

موفق باشید

متشکر. هاست من دایرکت ادمین هست.

برای این کار آیا باید وارد تنظیمات خاصی از کنترل پنل بشم و یا از پشتیبانی درخواست کنم ؟

لینک به ارسال

درود مجدد

در 45 دقیقه قبل، mj1362 گفته است :

برای این کار آیا باید وارد تنظیمات خاصی از کنترل پنل بشم و یا از پشتیبانی درخواست کنم ؟

از پشتیبانی درخواست کنید برای مثلا فرمت mp4 فورس دانلود فعال بشه.

لینک به ارسال
در در 16/02/2018 at 11:52، mj1362 گفته است :

با سلام خدمت دوستان.

بنده ویدیو های خودم را در هاست دانلود میگذارم و از آن ها لینک مستقیم گرفته و در سایت خودم میکذارم.

مساله این جاست که در دستگاه های موبایل پس از کلیک روی لینک دانلود، بلافاصله دانلود شروع نشده  (بر خلاف دسکتاپ) و ابزاری جهت نمایش ویدیو به نمایش در می آید.

چطور می توان کاری کرد گه در موبایل هم لینک دانلود، فقط ویدیو را شروع به دانلود کند. البته نمی خواهم ویدیو ها را در فایل فشرده بگذارم.

با تشکر از راهنمایی دوستان.

باسلام 

لینک دانلود رو بصورت زیر تعریف کنید

<a href="yoursite.com/myvideo.mp4" download>لینک دانلود</a>

به download در لینک بالا توجه کنید 

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام 

لینک دانلود رو بصورت زیر تعریف کنید

<a href="yoursite.com/myvideo.mp4" download>لینک دانلود</a>

به download در لینک بالا توجه کنید 

تشکر از پاسختتون.

فقط درست گویا متوجه نشدم چطور باید لینک رو وارد کنم، چون به چند صورت امتحان کردم و نشد.

یکی از لینک های من مثلا این هست:

http://dl.mjshariati.com/Nicos Weg/A1/44.mp4

اگر دقیقا بفرمایید این لینک را چطور باید وارد کنم ممنون خواهم شد.

متشکر.

ویرایش شده توسط mj1362
لینک به ارسال

درود مجدد

ضمن تشکر از @nazanin123

در 9 دقیقه قبل، mj1362 گفته است :

اگر دقیقا بفرمایید این لینک را چطور باید وارد کنم ممنون خواهم شد.

برای این موضوع شما خود لینک رو نباید تغییر بدید باید تگ anchor ای که href اش فایلی هست که شما میخواید مستقیم دانلود بشه رو یه اتریبویت بهش اضافه کنید به اسم download.

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

ضمن تشکر از @nazanin123

برای این موضوع شما خود لینک رو نباید تغییر بدید باید تگ anchor ای که href اش فایلی هست که شما میخواید مستقیم دانلود بشه رو یه اتریبویت بهش اضافه کنید به اسم download.

تشکر از پاسختون.

با عرض معذرت چون سطح آشنایی ام با قضایا چندان بالا نیست باز هم امتحان کردم و نشد.

این یک نمونه از لینک های من است در صفحه pape source هست :

<a href="http://dl.mjshariati.com/Nicos Weg/A1/44.mp4">لینک دانلود</a>

اگر زحمتی نیست تغییراتی را که می فرمایید برای لینک بالا اعمال کنید کامل متوجه خواهم شد.

با تشکر فراوان.

لینک به ارسال

تشکر فراوان از دوستان، خیلی خوب و عالی کارم راه افتاد. این download چه خصوصیت جالبی بود برای اضافه کردن به لینک.

خصوصیتی هست که برعکس این download عمل کنه، یعنی در دسکتاپ لزوما ویدیو را نمایش بده و نه دانلود ؟

و این که افزونه ای هست که در هنکام قرار دادن لینک، خصوصیت های از قبل تعریف شده رو خودکار وارد لینک کنه تا به طور دستی مجبور به این کار نباشیم؟

سپاس فراون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...