رفتن به مطلب

با برچسب شناختن پست ها در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان چند روزی میشه که گوگل خیلی از پست های منو با برچسب میشناسه و افت رتبه دارم تو وبمسترم اررور ندارم کلا و بک لینک نمیخرم و کپی هم نمیکنم که جریمه بشم!ولی یک هفته ای میشه اینجور شده

از چی میتونه باشه دوستان تورو خدا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

اینکه گوگل صفحات برچسب شما رو ایندکس میکنه نشون میده متاتگ canonical در قالب صفحات شما وجود ندارد.

اگر از افزونه یوئست سئو استفاده میکنید به نسخه پریمیوم ارتقا بدید تا این متاتگم به هدر قالبتون اضافه بشه.

با این کار صفحات مطالب شما ایندکس خواهند شد.

+ نکته پایانی؛ در برچسب زدن برای مطالب هم افراط نکنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

سلام

اینکه گوگل صفحات برچسب شما رو ایندکس میکنه نشون میده متاتگ canonical در قالب صفحات شما وجود ندارد.

اگر از افزونه یوئست سئو استفاده میکنید به نسخه پریمیوم ارتقا بدید تا این متاتگم به هدر قالبتون اضافه بشه.

با این کار صفحات مطالب شما ایندکس خواهند شد.

+ نکته پایانی؛ در برچسب زدن برای مطالب هم افراط نکنید.

موفق باشید.

الان یواست سئو پرمیوم رو از ژاکت خریدم و نصب کردم و الان این متا تگ canonical رو خودم باید اضافه کنم یا خودش اضافه میشه؟

تو یواست سئو صفحه دو به بعد رو من نو ایندکس گذاشتم و یکیشم تگ ها برچسب هارو هم تو ایندکس گذاشتم

اگه ایندکس تگ هارو از سایت مپ و یواست سئو بردارم درست میشه؟ یا بذارم همینجوری بمونه خودش به مرور زمان درست میشه؟

لینک به ارسال

درود مجدد

در 35 دقیقه قبل، mina2tab گفته است :

الان یواست سئو پرمیوم رو از ژاکت خریدم و نصب کردم و الان این متا تگ canonical رو خودم باید اضافه کنم یا خودش اضافه میشه؟

این خودش اضافه میشه توی نسخه رایگانش هم اضافه میشد مربوط به این نیست.

در 35 دقیقه قبل، mina2tab گفته است :

تو یواست سئو صفحه دو به بعد رو من نو ایندکس گذاشتم و یکیشم تگ ها برچسب هارو هم تو ایندکس گذاشتم

تنظیم درستیه.

در 36 دقیقه قبل، mina2tab گفته است :

اگه ایندکس تگ هارو از سایت مپ و یواست سئو بردارم درست میشه؟ یا بذارم همینجوری بمونه خودش به مرور زمان درست میشه؟

بستگی داره شما هدفتون چیه.

هدف اینه تگ ها ایندکس بشه یا نشه؟

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

این خودش اضافه میشه توی نسخه رایگانش هم اضافه میشد مربوط به این نیست.

تنظیم درستیه.

بستگی داره شما هدفتون چیه.

هدف اینه تگ ها ایندکس بشه یا نشه؟

نمیخوام تگ هارو بشناسه تو گوگل بجاش صفحه اصلی خود پستارو بشناسه الان اینجور که معلومه به تگ بیشتر اهمیت میده

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mina2tab گفته است :

نمیخوام تگ هارو بشناسه تو گوگل بجاش صفحه اصلی خود پستارو بشناسه الان اینجور که معلومه به تگ بیشتر اهمیت میده

آیا زیاد برچسب میزنید برای مطالب سایتتون؟

لینک به ارسال
در 44 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

آیا زیاد برچسب میزنید برای مطالب سایتتون؟

حدود 5 و 6 تا میزنم 2 تا 3 تاش که برچسب های قدیمی یکسان مثلا در مورد بازی اکشن هست وغیره... بقیشم در مورد خود پست میزنم 

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، mina2tab گفته است :

حدود 5 و 6 تا میزنم 2 تا 3 تاش که برچسب های قدیمی یکسان مثلا در مورد بازی اکشن هست وغیره... بقیشم در مورد خود پست میزنم 

5-6 تا تعداد خوبیه.

این موردی که الان شما دچارش شدی یه اختلاله توی گوگل بعید میدونم از سئوی شما باشه.

البته شما تا جایی که میتونی باید تعداد لینک های داخل صفحه مطالب رو کم کنی که مطلب قدرتش بیشتر بشه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mina2tab گفته است :

خودش اتوماتیک اضافه میکنه.

این متا تگ نمیزاره صفحات برچسب ایندکس بشن و به موتورهای جست‌وجو میفهمونه لینک اصلی مطلب اینه و اینو ایندکس کن.

برای بررسی بیشتر آدرس سایتتون رو قرار بدید.

لینک به ارسال

اختلال توی گوگل نیست

اگر اون برچسبی که شما استفاده می کنید براش چندین مطلب نوشتید

خب خیلی خیلی طبیعیه که گوگل نسبت به صفحه ی مطلب شما صفحه ی برچسب شما که هی به روز رسانی میشه و مطلب جدیدمیاد توش رو به عنوان Freshness بالاتر قرار بده نسبت به صفحه ی مطلب شما

و این اصلا یکی از راه هایی هست که میگن صفحات تگ هاتون رو بهینه کنید تا ورودی بیشتری داشته باشید.

این مسئله کاملا طبیعیه و می تونید با کار کردن روی یک تگ و ایجاد مطالب بهینه برای اون در کنار بهینه کردن صفحه ورودی بیشتری برای سایتتون داشته باشید.

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

این متا تگ نمیزاره صفحات برچسب ایندکس بشن و به موتورهای جست‌وجو میفهمونه لینک اصلی مطلب اینه و اینو ایندکس کن.

این کار کاملا اشتباهه دوست من!

و خاصیت اون تگی که شما میگید اصلا این نیست !

استفاده ی نادرست از  rel= canonical می باشد که باعث اشتباه گوگل هنگام *ایندکس می شود و ممکن است بعضی از صفحات را سهوا به عنوان محتوای تکراری در نظر بگیرد.کاربرد اصلی این تگ تعیین ادرس اصلی محتوا برای ایندکس شدن درگوگل است.

این کاری که شما میگید به گوگل میگه که هر صفحه , صفحه ی اصلی خودش است و باید ایندکس شود.در نتیجه گوگل در ایندکس کردن صفحات دچار مشکل می شود واین امر باعث اسیب رسیدن به صفحات سایت می شود.

ویرایش شده توسط MVahedi
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، MVahedi گفته است :

این کار کاملا اشتباهه دوست من!

و خاصیت اون تگی که شما میگید اصلا این نیست !

استفاده ی نادرست از  rel= canonical می باشد که باعث اشتباه گوگل هنگام *ایندکس می شود و ممکن است بعضی از صفحات را سهوا به عنوان محتوای تکراری در نظر بگیرد.کاربرد اصلی این تگ تعیین ادرس اصلی محتوا برای ایندکس شدن درگوگل است.

این کاری که شما میگید به گوگل میگه که هر صفحه , صفحه ی اصلی خودش است و باید ایندکس شود.در نتیجه گوگل در ایندکس کردن صفحات دچار مشکل می شود واین امر باعث اسیب رسیدن به صفحات سایت می شود.

دوست عزیز تاکید من برای استفاده صحیح از این تگ بخاطر اینه که محتوای اصلی ایندکس بشه و نه صفحه برچسب...

متاسفانه افزونه‌های سئو بجای درج آدرس اصلی مطلب در برچسب‌ها آدرس برچسب رو در این تگ قرار میدن ... 

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

دوست عزیز تاکید من برای استفاده صحیح از این تگ بخاطر اینه که محتوای اصلی ایندکس بشه و نه صفحه برچسب...

متاسفانه افزونه‌های سئو بجای درج آدرس اصلی مطلب در برچسب‌ها آدرس برچسب رو در این تگ قرار میدن ... 

صفحه مطلب حتما ایندکس میشه

اما ایندکس شدن صفحه ی تگ خیلی ویژگی خوبیه اگه درست تگ گذاری شده باشه می تونه باعث افزایش ورودی از طرف گوگل بشه خیلی از سایت ها اینطور کار می کنن

و بنظر من یکی از نقاط مثبت گوگل توجه به همین تگ هاست.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mina2tab گفته است :

با عرض سلا و خسته نباشید

اونطوری که من از گفتتون برداشت کردم ، مشکل شما از سایت مپ هست. تنظیمات سایت مپ رو بزنید و تیک برچسب ها رو بردارید تا توی سایت مپ تون برچسب ها وارد نشن.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

آدرس سایت :  pipgame.net

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، هادی خانزاده گفته است :

با عرض سلا و خسته نباشید

اونطوری که من از گفتتون برداشت کردم ، مشکل شما از سایت مپ هست. تنظیمات سایت مپ رو بزنید و تیک برچسب ها رو بردارید تا توی سایت مپ تون برچسب ها وارد نشن.

موفق و پیروز باشید.

من از افزونه سایت مپ گوگل استفاده میکنم تنظیماتشو دست نزدم؟ الان یعنی تگ هارو حذف کنم از سایت مپ؟

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، mina2tab گفته است :

من از افزونه سایت مپ گوگل استفاده میکنم تنظیماتشو دست نزدم؟ الان یعنی تگ هارو حذف کنم از سایت مپ؟

با عرض سلام و خسته نباشید

در قسمت Sitemap Content تیک گزینه Include tag pages  رو بردارید.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...