رفتن به مطلب

جلوگیری از فعالیت روبات ها در ووکامرس

wp-blog

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند روز هست که با آی پی های زیر محصولات به سبد خرید اضافه میشن

54.87.205.55

34.224.17.242

صفحه تسویه برای مهمانان غیرفعال هست و این روبات ها فقط میتونن محصولات رو به سبد خرید اضافه کنند (چجوری جلوی اینکار رو بگیریم؟)

دکمه خرید و قیمت رو برای مهمانان مخفی کردیم ولی این روبات ها اجناس رو به سبد خرید اضافه میکنن

چه جوری جلو فعالیت اینها رو بگیریم ؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اگر فقط ای این ۲ آیپی هستش میتونید جفتشون رو بلاک کنید.

افزونه زیر هم میتونید تست کنید.

https://wordpress.org/plugins/woo-blocker-lite-prevent-fake-orders-and-blacklist-fraud-customers/

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام دوست عزیز

اگر فقط ای این ۲ آیپی هستش میتونید جفتشون رو بلاک کنید.

افزونه زیر هم میتونید تست کنید.

https://wordpress.org/plugins/woo-blocker-lite-prevent-fake-orders-and-blacklist-fraud-customers/

موفق باشید

متاسفانه با بلاک آی پی نمیشه چون تغییر میدن و با یه آی پی جدید میان

لینک به ارسال

2 آیپی نمونه که ارسال کردید برای آمریکا هستش ، فروشگاه شما هم 99.99% فکر میکنم فقط به ایرانی ها فروش دارید ! در نتیجه میتونید کشور مربوطه رو بلاک کنید و یک صفحه درست کنید که اگر کسی با کشور آمریکا بود پیام بده ف.ی.ل.ت.ر شکن رو خاموش کنند ( اگر 1% مشتری از ایران بود اما به اشتباه با آیپی امریکا به سایت اومده بود متوجه بشه چرا سایت باز نشد ) .

از افزونه بالا استفاده کردید ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

2 آیپی نمونه که ارسال کردید برای آمریکا هستش ، فروشگاه شما هم 99.99% فکر میکنم فقط به ایرانی ها فروش دارید ! در نتیجه میتونید کشور مربوطه رو بلاک کنید و یک صفحه درست کنید که اگر کسی با کشور آمریکا بود پیام بده ف.ی.ل.ت.ر شکن رو خاموش کنند ( اگر 1% مشتری از ایران بود اما به اشتباه با آیپی امریکا به سایت اومده بود متوجه بشه چرا سایت باز نشد ) .

از افزونه بالا استفاده کردید ؟

ممنون از وقتی که میزارید , من نمیخوام آی پی رو بلاک کنم

اگر بشه لینک افزودن به سبد خرید برای مهمانان رو از کار انداخت مشکل حل میشه نمونه : site.com?add-to-cart=5587

ویرایش شده توسط wp-blog
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...