رفتن به مطلب

صفحه سفید مدیریت و سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام ، به انجمن خوش اومديد ..

آدرس سايتتون ؟

دوست من شما كد

define('WP_DEBUG', true);

رو به انتهاي wp-config.php اضافه كن و ذخيره كن و بعد ببين كه چه ايرادي از سايتت ميگيره ؟؟!!

لینک به ارسال

با غیرفعال کردن تک تک افزونه ها ویا پوسته جاری مشکل حل میشه.

البته با ثابتی که سعید معرفی کرد هم، مشکل اصلی ظاهر میشه.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام منم هم همین مشکل رو دارم

به انتهای فایل اضافه کردم ولی ارور نشون نداد.

اسم پلاگین و تم رو عوض کردم باز هم درست نشد

لینک به ارسال

!!! جالبه هر سه کار اصلی برای نجات رو انجام دادین جواب نداده !!!

میشه آدرس آنلاین بدین

لینک به ارسال

حالا اگه فقط صفحه داشبورد یا کنترل پنل نیومد چی ؟

من یوزر و پسورد رو میزنم ولی صفحه سفید میاد ؟

لینک به ارسال

ببین موارد رو بررسی کردی گفتی درست شد بعد حالا مورد داری در ورود به ادمین خب باز دوباره مراحل رو چک کن

لینک به ارسال

بعد از انجام لاگ این به صورت دستی آدرسی شبیه زیر را در آدرس بارتون چک کنید

http://YOURDOMAIN/wp-admin/index.php

در آدرس بالا بجای YOURDOMAIN آدرس سایت خود را وارد کنید

و

اگر وردپرس را ارتقای دستی دادید بهتر است محتویات پوشه های wp-admin , wp-includes- را کاملا پاک کنید و محتویات نسخه ی جدید را جایگزین کنید

لینک به ارسال

ببین موارد رو بررسی کردی گفتی درست شد بعد حالا مورد داری در ورود به ادمین خب باز دوباره مراحل رو چک کن

اگه انجام نمیدادم خو پست نمی زدم یه حرفی میزنید

بعد از انجام لاگ این به صورت دستی آدرسی شبیه زیر را در آدرس بارتون چک کنید

http://YOURDOMAIN/wp-admin/index.php

در آدرس بالا بجای YOURDOMAIN آدرس سایت خود را وارد کنید

و

اگر وردپرس را ارتقای دستی دادید بهتر است محتویات پوشه های wp-admin , wp-includes- را کاملا پاک کنید و محتویات نسخه ی جدید را جایگزین کنید

هنوز این راه رو تست نکردم ؟ مونده همین؟

لینک به ارسال

همه کار ها رو انجام دادم نمیاد که ، که نمیاد.............چیکار کنم

لینک به ارسال

آدرس سایتتون رو بدید میخوام بعضی قسمت ها رو در عمل ببینم چی نشون میده.

لینک به ارسال

صفحه مدیریت فقط سفیده ولی صفحه اصلی درسته ؟

من اون کد رو که ارور ها رو نمایش میده رو قبلا زدم نشون نداد دوباره کپی کردم و زدم نشون داد شاید ایراد از خودم بوده حالا ایراد های زیر رو میگه ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Notice: Undefined index: action in /home/mefham/public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 372

Notice: Undefined index: memory_limit in /home/mefham/public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 391

Notice: register_sidebar_widget is deprecated since version 2.8! Use wp_register_sidebar_widget() instead. in /home/mefham/public_html/wp-includes/functions.php on line 2628

Notice: register_sidebar_widget is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_sidebar_widget() استفاده کنید. in /home/mefham/public_html/wp-includes/functions.php on line 2628

Notice: register_widget_control is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_widget_control() استفاده کنید. in /home/mefham/public_html/wp-includes/functions.php on line 2628

Notice: load_plugin_textdomain از نگارش 2.7 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/mefham/public_html/wp-includes/functions.php on line 2714

Notice: Undefined index: host in /home/mefham/public_html/wp-content/plugins/cystats/includes/cystats.class.php on line 471

Notice: load_plugin_textdomain از نگارش 2.7 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/mefham/public_html/wp-includes/functions.php on line 2714

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/mefham/public_html/wp-content/plugins/cystats/includes/cystats.class.php on line 1231

Notice: Undefined index: host in /home/mefham/public_html/wp-content/plugins/cystats/includes/cystats.class.php on line 1233

Notice: Undefined index: host in /home/mefham/public_html/wp-content/plugins/cystats/includes/cystats.class.php on line 1233

لینک به ارسال

نمی دونم چی بگم

چند بار ازتون خواستیم ادرس بدین ، اصلا محل نذاشتین

توی راهنمایی گذشته گفتن پلاپینها رو غیر عال کنید از توی هاست بازم گوش ندادین

ازتون پرسیدیم مراحل رو بدرستی انجام دادن و تایید کردین بله همه رو تست کردین !!! که حالا این رو میگین :

من اون کد رو که ارور ها رو نمایش میده رو قبلا زدم نشون نداد دوباره کپی کردم و زدم نشون داد شاید ایراد از خودم بوده
لینک به ارسال

1- اگه آدرس بدم میگن تبلیغات کرده آخه یک جایی بود آدرس دادم گفتن واسه چی تبلیغات میکنی گفتم شاید اینجا هم همینطوره؟

2- گفتم که افزونه ها رو غیر فعال کردم همه رو باز نشد ؟ یعنی تک تک پاک کنم؟ اسم پوشه رو عوض کردم بس نبود ؟

3 - همه رو به خوبی انجام دادم فقط برای نشون دادن ارور اون کد در فایل کانفیگ به جایی اینکه بالا کد رو کپی کنم در پایین کپی کردم .......................................؟

ویرایش شده توسط meham
لینک به ارسال

همه پلاگینهاتون رو به غیر از پلاگینهای نام برده شده در ارور مجدد اکتیو کنید و نامبرده ها بالا ررو غیر فعال کنید

مورد بعد اینکه قالبتون مورد داره

1- اگه آدرس بدم میگن تبلیغات کرده آخه یک جایی بود آدرس دادم گفتن واسه چی تبلیغات میکنی گفتم شاید اینجا هم همینطوره؟

در اینجا اینچنین نیست می تونید به امضای کاربران رجوع کنید

لینک به ارسال

ببخشید اصلا هدفم اسپم نیست اما این شخص واسم خیلی جالب بود نه به حرف و راهنمایی های دوستان توجه ای میکنه نه لینکی قرار میده!!!!

خب دوست عزیز وقتی نه لینک میدی نه به راهنمایی دوستان توجه میکنی توقع داری دوستان چیکار کنن برای شما!!!! علم غیب که ندارند باید ببینند مشکل رو

حالا شما تا صبح بگو مشکلم اینه حداقل نیمخواید ادرس عمومی بشه برای مدیران خصوصی بگید !

لینک به ارسال

ببخشید اصلا هدفم اسپم نیست اما این شخص واسم خیلی جالب بود نه به حرف و راهنمایی های دوستان توجه ای میکنه نه لینکی قرار میده!!!!

خب دوست عزیز وقتی نه لینک میدی نه به راهنمایی دوستان توجه میکنی توقع داری دوستان چیکار کنن برای شما!!!! علم غیب که ندارند باید ببینند مشکل رو

حالا شما تا صبح بگو مشکلم اینه حداقل نیمخواید ادرس عمومی بشه برای مدیران خصوصی بگید !

اگه به پست قبلی توجه میکردی گفتم که فکر کردم ممنوع هست ؟ انگار پست های منو نمیخونید؟

لینک به ارسال

خب ایا پلاگینهای نامبرده شده در بالا رو غیر فعال کردین ؟

الان به این صورت به ادرس ادمین دسترسی میشه داشت

www.domain.com/wp-login.php

لینک به ارسال

همه پلاگینهاتون رو به غیر از پلاگینهای نام برده شده در ارور مجدد اکتیو کنید و نامبرده ها بالا ررو غیر فعال کنید

مورد بعد اینکه قالبتون مورد داره

در اینجا اینچنین نیست می تونید به امضای کاربران رجوع کنید

تشکر واسه راهنمایتون

اون ها رو که غیر فعال میکنم چند ارور دیگه میمونه یکی برای پوشه اینکلود و یکی برای قالب سایت( از قالب تهران پیک استفاده میکنم که از سایت دیو ایران گرفتم) هست؟

نه نمیاد ارور های زیر رو میده + اون ارور های قبلی

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-login.php on line 362

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-login.php on line 374

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 680

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 681

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 682

Warning: session_start() [function.session-start.html]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-content/plugins/captcha/captcha.php on line 403

Warning: session_start() [function.session-start.html]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-content/plugins/captcha/captcha.php on line 403

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/meham/public_html/wp-includes/functions.php:2628) in /home/meham/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

لینک به ارسال
public_html/wp-content/themes/Tehranpic-Wp_www.deviran.com/functions.php on line 276

قالب رو موقت عوض کنید تا سایت بالا بیاد بعد برای قالب جدید وقت بذارید

لینک به ارسال

یعنی ایراد از قالبه ؟ چرا ؟

قالب رو اسمشو عوض کردم و می خوام لوگین کنم باز ارور میده؟

لینک به ارسال

با wp-login.php هم نمیذاره وارد بشین

وارد هاست بشین و به phpmyadmin برین از تیبل wp-options اسم قالب رو عوض کنید و یا اینکه در هاست پوشه قالب رو پاک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...