رفتن به مطلب

غیر فعال کردن پلاگین ها توسط هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان. خیلی خیلی خسته نباشید

از روی عنوان معلومه سوالم چیه (قبلش بگم اگه تاپیک رو جای اشتباهی ارسال کرده باشم معذرت میخوام چون جای دیگه ای رو پیدا نکردم)

چطوری میتونم همه ی پلاگین هارو توسط هاست غیر فعال کنم چون نمیتونم وارد پنل مدیریتیه ووردپرس بشم. یکی از پلاگین ها ارور میده

در گوگل و اینجا هم سرچ کردم به نتیجه ای نرسیدم..

ممنونم

لینک به ارسال

براي غير فعال كردن پلاگين كافيه فولدرش رو رينيم كنيد مثلا عدد يك رو بهش اضافه كنيد.

لینک به ارسال

ای ول...آره این کارو کردم دیدم هیچی نشد فهمیدم مشکل از اون نبوده....

میرم فایل های wp-admin رو دوباره آپلود کنم...

البته قبلش یه سوال. قسمت ادمین ربطی به ارسال ها نداره ولی بازم بهتره پرسیده بشه. با پاک کردم این قسمت چیزی نپره؟

لینک به ارسال

عزیزان من پوشه wp-admin رو از نو آپلود کردم...

اینبار ارور این هستش...کسی میدونه مشکل از کجاس و من باید چیکار کنم؟

Fatal error: Call to undefined method wpdb::get_charset_collate() in /home/bitvxqco/domains/1.bi5tvxq.com/public_html/index/wp-admin/includes/schema.php on line 20

این مشکلات درست بعد از عدد دهی به دامین شروع شدن...فکر میکردم از پلاگین ها بوده باشه ولی نیست...

ممنون میشم راهنمائیم بکنید

لینک به ارسال

شما دامنه رو تغییر نام دادید؟!!

یا پوشه plugins رو تغییر نام دادید؟

دقیق توضیح بدید که تا الان چه تغییراتی دادید.

لینک به ارسال

شما کاری که گفته شد رو انجام بدید.

همه تغییرات بالا رو به حالت اول برگردونید.

فقط اسم پوشه wp-content رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

wp-admin رو که نمیتونم برگردونم به حالت قبلیش ولی اسم پلاگین رو به حالت قبلی در آوردم.

wp-content رو تغییر نام دادم.

کماکان ارور سرجاشه

Fatal error: Call to undefined function get_taxonomies_for_attachments() in /home/bitvxqco/domains/1.bi5tvxq.com/public_html/index/wp-admin/menu.php on line 67

که البته شاید wp-admin نسخه جدید باشه و با نسخه خوده سایت همخوانی نداشته باشه...یادم نمیاد کدوم ورژن آپدیت شده بوده :mellow:

لینک به ارسال

وردپرس رو از نو به صورت دستي در دامنه‌ي اوليه‌ي سايتتون بروزرساني كنيد حل ميشه ..

لینک به ارسال

کدوم فولدر رو از نوع آپلود نکنم تا هرچی پست تو این 1 سال دادیم نپرن؟؟؟ اون فایلایی که تو روت هستن هم دوباره آپلود کنم؟ حدودا 16 تا فایلن

بعد اینارو تو www.1.bi5tvxq.com آپلود کنم یا رو bi5tvxq.com? :o

مرسی

لینک به ارسال

شما به پوشه wp-content و فایل wp-config.php دست نزنید.

نوشته های شما هم توی دیتابیس هست و مشکلی براشون پیش نمیاد.

بقیه موارد رو حذف و مجدد آپلود کنید.

اینهم آموزش:

آموزش کامل اپدیت دستی وردپرس

لینک به ارسال

همه فایل های و پوشه ها به جز کانتن ری آپلود شد و وردپرس هم به نسخه جدید آپدیت شد

و به زیبایی تمام زدم فایلای htaccess و wp-config.php رو هم آپلود کردم....

و اما ارورهایی که بعد از ورد به داشبورد و آپگیرد کردن داده میشه:

Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home:/home2:/tmp:/usr/local/php5/lib/php) in /home/bitvxqco/domains/1.bi5tvxq.com/public_html/index/wp-admin/includes/misc.php on line 133

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bitvxqco/domains/1.bi5tvxq.com/public_html/index/wp-admin/includes/misc.php:133) in /home/bitvxqco/domains/1.bi5tvxq.com/public_html/index/wp-includes/pluggable.php on line 876

:wub:

لینک به ارسال

پوسته پیش فرض رو فعال کنید.

خطای اول هم احتمال زیاد از سرور هست.

لینک به ارسال

از طریق مدیریت فایل هاست نام پوشه پوسته جاری را تغییر دهید

اگر تغییری نکرد

نام پوشه wp-content را برای تست تغییر دهید

لینک به ارسال

خیلی خیلی خیــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنونم از راهنمائیتون عزیزان....تغییر نام دادم و بلاخره وارد داشبورد شد. فک کنم الان باید پلاگین هارو غیر فعال و فعال کنم درسته؟

لینک به ارسال

اگر نام wp-content را تغییر دادید بازگردانی کنید

سپس بهترین روش اینه که لیست افزونه ها را بگیرید و دوباره نصب داشته باشید

یا تک تک تست کنید ببینید اشکال از کدوم هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...