رفتن به مطلب
GrandPersia

مشکل با طریقه ایندکس شدن لینک ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

لینک های سایتم به این صورت ایندکس میشن تو گوگل

دانلود کتاب و داستان کوتاه | دانلود کتاب معرفی چاکرها

اینم از title که من استفاده کردم

<title><?php if (is_home ()) {bloginfo('name');} elseif (is_category()) {single_cat_title(); echo ' | ' ; bloginfo('name');}
elseif (is_single()) {bloginfo('name'); echo ' | '; single_post_title();}
elseif (is_page()) {bloginfo('name'); echo ' | '; single_post_title();}
else {wp_title(' ',true);} ?></title>

یعنی اول اسم سایت میاد بعدش یدونه «|» بعد هم اسم پستی که ارسال کردم

من میخوام فقط اسم پست رو بیاره و اسم سایت نباشه

ویرایش شده توسط مرتضی نظری
قرار دادن کد در کد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

از افزونه های سئو استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

bloginfo تو همین کدها اضافه هستش که باید حذف کنید دیگه !

لینک به ارسال

<title><?php if (is_home ()) {bloginfo('name');} elseif (is_category()) {single_cat_title(); }
elseif (is_single()) {single_post_title();}
elseif (is_page()) {single_post_title();}
else {wp_title(' ',true);} ?></title>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط aliresadeghi
      سلام دوستان من یه قالب روی سایتم ایمپورت کردم 
      فهرست رو میخوام ویرایش کنم و فهرست دلخواه خودم نمایش داده بشه ولی از بخش فهرست ها  فهرستی که الان رو سایت هست رو
      نمایش نمیده که بتونم ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط nematam
      سلام مشکل قالب سایت که جدید نصب میکنم ادامه مطلب میرم لینک های دانلود نمیاره

• توسط miladmirani
      سلام
      در سرچ کنسول گوگل سایت مپ من  اضافه شده و روی حالت Success هستش اما در Discovered URLs عدد صفر رو نشون میده، کسی این مشکل رو داشته؟ اصلا این مورد مشکل به حساب میاد یا برای سایت نوپا عادیه؟
    • توسط irannutshell
      سلام خدمت همه دوستان
      من چندتا برگه دارم که نمیخوام توی گوگل لیست بشن. حالا نمیدونم این با نوایندکس یکیه یا نه. از تو یوست پریمیومم میزنم که موتورهای جستجو نشون نده ولی میبینم گوگل کنسول تو قسمت indexed, not submitted in sitemap هنوز نگهشون داشته و وقتی با site: هم چک میکنم میبینم هستن. برچسباهم میخوام همینکارو بکنم اما با این تفاسیر نمیشه.
      الان من این برگه هارو حذف کنم درست میشه؟ 404 نمیخوره؟
      اصن راهی هست من اینارو نگهدارم اما گوگل لیستشون نکنه؟
    • توسط nokte
      بنده سایتم را به سرور جدید منتقل کردم و از طریق درون ریزی خود ورد پرس پست هایم را به سایت جدید انتقال دادم و همه پست ها بدون مشکل منتقل شد ولی متاسفانه تصاویر آن منتقل نشد. برای حل این مشکل تصاویر را که در فولدر public_html/wp-content/uploads روی هاست قبلی بود را به هاست جدید درهمین مسیر منتقل کردم ولی متاسفانه تصاویر مطالبم لود نمی شود. نه تصاویر کچک نه بزرگ. همچنین در قسمت رسانه ها در پنل مدیریت هم تصاویر را مشاهده نمیکنم . انگار ورد پرس هنوز متوجه نشده تصاویری در قسمت رسانه روی هاست در فولدر آپلود وجود دارد.
      حتی من در هاست قبلی هم مجددا از از قسمت ابزار ها > برون ریزی ، رسانه ها به صورت جدا برون ریزی کردم  و در هاست جدید درون ریزی کردم و تیک دانلود و درون‌ریزی فایل‌های پیوست را هم زدم  ولی برای همه فایل ها اررور میداد که انپورت فلان تصویر با مشکل مواجه شد و برای همه تصاویر پشت سر هم این ارور را میداد. اگر تصاویر را از روی هاست فعلی بخواند که وجود دارد پس مشکل از چیست؟ 

لطفا راهنمایی کنید چطور رسانه ها را اینپورت کنم؟ یا بهتره بگویم چطور تصاویر را در هاست جدید نمایش دهم . 
      لزم است بگویم فقط از این روش میخواهم عمل کنم و از روش اینپورت دمو و .. نمیخوام چون وررژش وردپرسم را بالا بردم و ورژن php  را هم از 5.6 به روی 7.2 تنظیم کردم و فقط میخواهم مطالب هاست قبلی روی هاست جدید بیاد نه وردپرس قدیمی.
  • اضافه کردن...