رفتن به مطلب

مشکل در از بین رفتن رنگ نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

من سایتم در مورد فیلم و سریال هستش

و یک سری از جزئیات همیشگیه و با کپی کردن اونها و تغییر مثلا بازیگران ,کارگردان و ..... اون متن رو منتشر میکنم

و هر سری باید  وقتی نوشته جدید بزارم باید رنگ اونها رو تغییر بدم چون به رنگ مشکی در میان آیا راهی هست وقتی از پست های قبلیم کپی میکنم در نوشته رنگ اون ها تغییر نکنه و فقط ویرایش کنم نوشته ها رو

افزونه TinyMCE Advanced  هم نصب کردم

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، bartarinfun گفته است :

من سایتم در مورد فیلم و سریال هستش

و یک سری از جزئیات همیشگیه و با کپی کردن اونها و تغییر مثلا بازیگران ,کارگردان و ..... اون متن رو منتشر میکنم

و هر سری باید  وقتی نوشته جدید بزارم باید رنگ اونها رو تغییر بدم چون به رنگ مشکی در میان آیا راهی هست وقتی از پست های قبلیم کپی میکنم در نوشته رنگ اون ها تغییر نکنه و فقط ویرایش کنم نوشته ها رو

افزونه TinyMCE Advanced  هم نصب کردم

وقتی دارید کپی میکنید دو بخش توی سمت چپ بالای کادر نوشته وجود داره . یه دیداری و یه متن شما وقتی میخوای کپی کنی از بخش متن کپی کن که المان های color , font -size و ... هم کپی بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...