رفتن به مطلب

سوال درباره لینک کردن کلمات کلیدی به صفحه اصلی

cloner1390

پست های پیشنهاد شده

سلام

در قسمتی از آموزش سئو وردپرس ، توضیج داده میشه که کلمات کلیدی که در متن هست رو نباید به صفحه اصلی لینک کرد.مثلا کلمه دانلود رو که در متن استفاده کردیم و میخوام سایت با اون کلمه بیاد بالا ، در آموزشی که استفاده میکنم گفته میشه که به هیچ عنوان نباید کلماتی که در ، کلمات کلیدی استفاده شده به صفحه اصلی لینک کرد و از کلمات دیگه که در متن هست استفاده کنیم.میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند اول توضیح دهند که این موصوع اصلا صحت داره و اگر صحت داره علت چی هست؟

لینک به ارسال

سلام

ربات های سرچ توسط انسان ها نوشته میشه

انسان ها بر اساس رفتار آدم ها قوانین رو مینویسن

حالا خودت بگو به نظرت وقتی من دارم مطلب شما رو میخونم و یه کلمه لینک شده میبینم برای کلیک کردن چیکار میکنم ؟ فکر میکنم آیا این چیزی هست که من به دنبالشم؟

حال وقتی کلیک کردم چه صفحه ای برام باز میشه؟ آیا این صفحه میتونه من رو مجبور به خوندن مطالبش کنه ؟

سعی کن راه های اصولی رو انجام بدی و برای الگو گرفتن از سایت های موفق الگوبرداری کن

لینک به ارسال

شما نباید به فکر موتور های جستجوگر باشید باید بیشتر به کاربرانتون فکر بدید هرچقدر کاربر راضی باشد موتور جستجو گر از شما پشتیبانی میکند

لینک به ارسال

شما وقتی دارید با کلمه کلیدی به صفحه ی اصلی سایتتون لینک میدید

در واقع از anchor text ی استفاده می کنید که لینک اون غلط هست

و خب طبیعیه که کاربر وقتی کلیک می کنه نمیبینه مطلب یا محتوایی در اون مورد رو

و خب این یه امتیاز منفی هست.

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز تکنیک لینک بیلدینگ اینقدر قدرتمنده که شما می تونین هر صفحه ای رو با هر کلمه ای که دوست دارین تو گوگل بیارین بالا

اما

خیلی خوبه که هر صفحه به تناسب کلمه کلیدی هدفش بیاد بالا

اما در خصوص سوال مشکلی نداره می تونین لینک بدین

لینک به ارسال

خیلی از سایت‌های بزرگ دست به چنین کاری میزنن، مثلا سایت‌های وردپرسی رو اگه دقت کنید به کلمه "وردپرس" به ایندکس سایت لینک دادن که مشکلی نداره. اما فقط با کلمات کلیدی مرتبط باید همچین کاری کنید.

یه چیز دیگه که دوستان میگن باید محتوای مرتبط باشه، مثلا شما وقتی تو متن دارید "افزونه وردپرس" اینو به یک مطلب خاص که نمیتونید لینک کنید! باید به دسته‌بندی مختص به افزونه وردپرس لینک کنید.

پس اگه لینکتون مرتبط و منطقی باشه مشکلی نداره و اینم دقت کنید که تعداد کلمات کلیدی لینک شده به صفحه اصلی معمولی یکی دو کلمه هستن. مثلا شما تو یه محتوا با 5 تا کلمه کلیدی متفاوت به صفحه اصلی لینک بدین مطمئنن نه کاربرانتون راضی هستن نه گوگل.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...