رفتن به مطلب

نمایش آخرین نوشته های مربوط به یک تگ

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و احترام خدمت همه دوستان 

من میخواستم آخرین مطالب یک برپسب خاص رو نمایش بدم ، کلی تو نت گشتم ولی همشون براساس دسته بودن و یک کوئری که دسته خاص رو نمایش میداد ، حتی من تگ رو هم عوض کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد

من میخوام وقتی وارد برگه a.b/tag.php میشید ، همه ی برچسب های مهم رو نشون بده و بعدش روی هرکدوم کلیک میکنیم مثل a.b/tag/wordpress مطالب مربوط به اون رو نمایش بده

ممنونم از دوستان 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

شما روی هر تگ کلیک کنی آخرین پست های اون تگ رو میبینی !!!

موفق باشید

من خودم قالب رو نوشتم دارم تمرین میکنم تا وردپرس رو یاد بگیرم ، کلا تمپلیت فایل tag.php من خالیه !!! :D

لینک به ارسال

سلام ، خب در صورتی که قالب برای category و tag  تعریف نشده باشه از archive.php استفاده میشه . 

اگه صفحه آرشیو رو ساختین همون رو کپی و پیسن کنید اسمش tag بزارید ، چیزه خاصی نداره همون حلقه عادی باید استفاده بشه توی این صفحه .....

این صفحه هم که تگ های مهم میخواین نمایش بدین دیگه ربطی به تگ نداره یک برگه درست کنید و توش wp_tag_cloud  استفاده کنید .....

لینک به ارسال

درود مجدد

نقل قول

سلام ، خب در صورتی که قالب برای category و tag  تعریف نشده باشه از archive.php استفاده میشه . 

با تشکر از جناب @RedPlus

البته اگر archive.php هم نباشه مستقیما از index.php استفاده میشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...