رفتن به مطلب

حذف قیمت کمترین و بیشترین در صفحه محصول

javadshiry

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

یه سوال دارم و اونم اینه که :

زمانی که محصول متغییر ایجاد میکنی در بخش صفحه محصول قیمتش رو به این صورت میزنه :

نام محصول

100,000 تومان300,000 تومان

میخوام این رو اینجا نشون نده و فقط زمانی که نوع محصول متغییرش رو اعلام میکنه نشون بده قیمت رو

چیکار باید کنم؟

یه کد پیدا کردم اون رو وقتی برمیدارم این قیمت ها میره ولی مشکلی که هست اینه که محصولات ساده هم قیمتشون رو نشون نمیده.

با تشکر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، javadshiry گفته است :

میخوام این رو اینجا نشون نده و فقط زمانی که نوع محصول متغییرش رو اعلام میکنه نشون بده قیمت رو

آدرس سایتتون رو لطف کنید.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، javadshiry گفته است :

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

یه سوال دارم و اونم اینه که :

زمانی که محصول متغییر ایجاد میکنی در بخش صفحه محصول قیمتش رو به این صورت میزنه :

نام محصول

100,000 تومان300,000 تومان

چیکار باید کنم؟

یه کد پیدا کردم اون رو وقتی برمیدارم این قیمت ها میره ولی مشکلی که هست اینه که محصولات ساده هم قیمتشون رو نشون نمیده.

با تشکر

سلام 

این کد رو تو فانکشن قالب قرار بدید.

add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'my_remove_variation_price', 10, 2 );
add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'my_remove_variation_price', 10, 2 );

function my_remove_variation_price( $price ) {
$price = '';
return $price;
}

یه تست بگیرید به احتمال زیاد باید جواب بده.

نکته:‌قبلش حتما از فایل فانکش یه بک آپ بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...