رفتن به مطلب

نیازمند تغییر دلخواه در پرمالینک های ووکارس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت بزرگواران عزیزم

بنده یه سوال دارم که سایتهای ایرانی و خارجی رو زیر و رو کردم که متاسفانه چیزی بدست نیاوردم

قدم اول دنبال حذف پیشوندهای دیکتاتورانه ووکامرس بودم که پیش فرض اجازه پاک  کردن نمی داد که با پلاگین مربوطه انجام دادم اما برای تهیه پرمالینک دلخواهم نتونستم پلاگینی پیدا کنم

پیش فرض ووکامرس برای محصولات نشان دادن شاخه مادر و نام محصول است اما من می خوام پیش فرض وکامرس نام زیرشاخه و سپس نام محصول باشد یعنی اصلا product-category قبل نام محصول نیاید بلکه ساب کتگوری آن بیاید

1- اگر پلاگینی هست معرفی کنید لطفا

2- اگر کد ساب کتگوری را بلدید بفرمایید تا در صفحه تنظیمات پرمالینک وارد کنم یعنی به جای /product/%product_cat%/   مثلا باشه %product_subcat%  این کد دستوری ساب کتگوری گیرم نیمد

3- نسخه نال شده permalink manger pro شاید بتونه کمکم کنه که گیرم نیمده نسخه پرو

4- اگر هر راه دیگه ای بلدید مهم نیست فقط خواهشا یکی باشه این کار رو برای من بکنه بگم 16 ساعت وقت من هدر رفته باور می کنید؟!!

ویرایش شده توسط isfahan313
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...