رفتن به مطلب

پلاگین و قالب برای سایت شبیه ویکی پدیا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سایت میخوایم بزنیم مثل ویکی پدیا ولی تخصصی تر و متفاوت.

به این صورت که در اون زمینه تخصصی، افراد میتونن داخلش بنویسن و نفرات بعد که میان بتونن ویرایشش کنن.

فرض کنید هر صفحه هم حداکثر 10 خط نوشتنی میشه. (عکس و اینا هم نداره. مثل ویکی پدیا هم لینک داخل صفحه نیاز نداره...)

میخوایم علاوه با ساده و شیک بودن سایت این موارد خیلی سریع و بدون هیچ تخصصی انجام بشه:
سرچ، ساخت صفحات مختلف توسط همه ی خواننده ها، نوشتن و ویرایش توسط همه. (یا بعد از عضو شدن این قابلیت فعال بشه) تمامی نسخه های قدیمی تر ویرایش هم ذخیره بشن که قابل برگشت باشه (مثل ویکی پدیا)
نمیخوایم سایت حالت فروم یا وبلاگ بشه.

اگر بخوایم دقیقا شبیه ویکی پدیا باشه احتمالا میتونیم از mediawiki هم استفاده کنیم.
ولی حقیقت سایتی عین ویکی پدیا زیاد برام جالب نیست. ظاهرش زیادی ساده هست و میخوایم یکمممم مهندسی و شکیل تر باشه، 4 تا منوی کنار صفحه بتونیم بذاریم و دسته بندی مطالب انجام بدیم...
خودم همیشه با وردپرس کار کردم و همیشه هم عالی بوده.

خیلی از دوستان میگن که وردپرس بهترین گزینه است برای ما. فقط برای این کار دنبال پلاگین و قالب مناسب بگردید .

اگر در مورد پلاگین ها (ساخت صفحه جدید توسط بازدید کننده بدون این که وارد قسمت مدیریت بشه، ویرایش نوشته ها به همین صورت، ذخیره نسخه های قبلی ویرایش به صورت حرفه ای و...) اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
اگر قالب مناسب این کار رو هم معرفی کنید ممنون میشم. (تاپیک درخواست قالب جدا هست ولی 2 تا پست مشابه در فروم شاید جالب نباشه)
(اگر CMS غیر از وردپرس بیشتر به کار میاد هم بفرمایید)

منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

در ۱ ساعت قبل، namakpash گفته است :
سلام دوستان

یه سایت میخوایم بزنیم مثل ویکی پدیا ولی تخصصی تر و متفاوت.

به این صورت که در اون زمینه تخصصی، افراد میتونن داخلش بنویسن و نفرات بعد که میان بتونن ویرایشش کنن.

فرض کنید هر صفحه هم حداکثر 10 خط نوشتنی میشه. (عکس و اینا هم نداره. مثل ویکی پدیا هم لینک داخل صفحه نیاز نداره...)

میخوایم علاوه با ساده و شیک بودن سایت این موارد خیلی سریع و بدون هیچ تخصصی انجام بشه:
سرچ، ساخت صفحات مختلف توسط همه ی خواننده ها، نوشتن و ویرایش توسط همه. (یا بعد از عضو شدن این قابلیت فعال بشه) تمامی نسخه های قدیمی تر ویرایش هم ذخیره بشن که قابل برگشت باشه (مثل ویکی پدیا)
نمیخوایم سایت حالت فروم یا وبلاگ بشه.

اگر بخوایم دقیقا شبیه ویکی پدیا باشه احتمالا میتونیم از mediawiki هم استفاده کنیم.
ولی حقیقت سایتی عین ویکی پدیا زیاد برام جالب نیست. ظاهرش زیادی ساده هست و میخوایم یکمممم مهندسی و شکیل تر باشه، 4 تا منوی کنار صفحه بتونیم بذاریم و دسته بندی مطالب انجام بدیم...
خودم همیشه با وردپرس کار کردم و همیشه هم عالی بوده.

خیلی از دوستان میگن که وردپرس بهترین گزینه است برای ما. فقط برای این کار دنبال پلاگین و قالب مناسب بگردید .

اگر در مورد پلاگین ها (ساخت صفحه جدید توسط بازدید کننده بدون این که وارد قسمت مدیریت بشه، ویرایش نوشته ها به همین صورت، ذخیره نسخه های قبلی ویرایش به صورت حرفه ای و...) اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
اگر قالب مناسب این کار رو هم معرفی کنید ممنون میشم. (تاپیک درخواست قالب جدا هست ولی 2 تا پست مشابه در فروم شاید جالب نباشه)
(اگر CMS غیر از وردپرس بیشتر به کار میاد هم بفرمایید)

منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

باسلام

اگر اهداف مشخص و جدیت درکارتون هست بهتره یک قالب اختصاصی طراحی کنید .

البته با این امکاناتی که مدنظر شماست بهتره یک طراح حرفه ای اینکار رو انجام بده ، قبل از سفارش مواردی که نیاز دارید رو کامل لیست کنید و در قراردادتون بیارید.

وردپرس بهترین گزینه ست.

درضمن اگر در صفحه هاتون لینک منبع نیاد مردم کمتر اعتماد میکنن.

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...