رفتن به مطلب

ارسال محتوای بهینه سازی شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام ( سوالات آسان و کوتاه هستند لطفا در ارسال پاسخ همکاری نمایید)

چند سوال در خصوص انتشار محتوای بهینه سازی شده دارم ، و اگر موارد زیر مشکلی دارند لطفا شکل صحیح آنها را بیان کنید.

1_در یک مطلب چند بار میشه از خاصیت BOLD یا همون تگ STORNG استفاده کرد ؟ ( بنده هرجایی متن که کلید واژه کانونی یا مترادف های آن را ببینم بولد می کنم )

2_در یک مطلب چند بار میشه از تگ H استفاده کرد ؟ ( h1 که همان عنوان مطلب هست و توسط قالب تهیه میشود و یک عدد کافی هست ، ولی بنده برای هر مطلبم معمولا 2تا h2 و 2تا h3 قرار می دهم )

3_برای درج برچسب ها ، آنها باید چند کلمه ای باشند ؟ ( هر کدام از برچسب های بنده معمولا 3 یا 4 تا کلمه ای میشوند.)

4_در خصوص تگ alt برای تصاویر، چند کلمه ای باشد ؟ آیا اگر بین کلمات علامت , را بزاریم تگ های تصاویر هم جدا می شوند ؟( عین برچسب ها)

5_در خصوص لینک سازی داخلی ، برای یک لینک چند بار میشه لینک داخلی ایجاد کرد ؟ ( به عنوان مثال اگر لینک sitel.com مد نظر هست ، چند مجاز هستیم توی یک مطلب به آن پیوند بدهیم )

6-برای هر مطلب چند برچسب درج کنم ؟

7- چطور تشخصی بدهم یک سایت پنالتی شده یا خیر؟

با تشکر

ویرایش شده توسط iwf2050
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، iwf2050 گفته است :

با سلام و احترام ( سوالات آسان و کوتاه هستند لطفا در ارسال پاسخ همکاری نمایید)

چند سوال در خصوص انتشار محتوای بهینه سازی شده دارم ، و اگر موارد زیر مشکلی دارند لطفا شکل صحیح آنها را بیان کنید.

1_در یک مطلب چند بار میشه از خاصیت BOLD یا همون تگ STORNG استفاده کرد ؟ ( بنده هرجایی متن که کلید واژه کانونی یا مترادف های آن را ببینم بولد می کنم )

2_در یک مطلب چند بار میشه از تگ H استفاده کرد ؟ ( h1 که همان عنوان مطلب هست و توسط قالب تهیه میشود و یک عدد کافی هست ، ولی بنده برای هر مطلبم معمولا 2تا h2 و 2تا h3 قرار می دهم )

3_برای درج برچسب ها ، آنها باید چند کلمه ای باشند ؟ ( هر کدام از برچسب های بنده معمولا 3 یا 4 تا کلمه ای میشوند.)

4_در خصوص تگ alt برای تصاویر، چند کلمه ای باشد ؟ آیا اگر بین کلمات علامت , را بزاریم تگ های تصاویر هم جدا می شوند ؟( عین برچسب ها)

5_در خصوص لینک سازی داخلی ، برای یک لینک چند بار میشه لینک داخلی ایجاد کرد ؟ ( به عنوان مثال اگر لینک sitel.com مد نظر هست ، چند مجاز هستیم توی یک مطلب به آن پیوند بدهیم )

6-برای هر مطلب چند برچسب درج کنم ؟

7- چطور تشخصی بدهم یک سایت پنالتی شده یا خیر؟

با تشکر

سلام و درود

1- محدودیتی ندارید اما افراط هم نکنید مخصوصا روی کلمه کلیدی در متن هیچوقت استایل قرار ندید.

2- یک بار از H1 ، دوبار از H2 ، سه بار از H3 ، چهار بار از H4 ، پنج بار از H5 و بی نهایت بار از H6 ( این بهینه هست که عرض کردم خدمتتون)

3- توصیه می کنم یک بار برای همیشه این مقاله رو بخونید https://goo.gl/2Ds4A2

4- بهتره تگ alt شما حاوی کلمه کلیدی مورد نظر شما باشه. در خصوص سوال دوم خیر با گذاشتن , جدا نمی شوند و در گوگل وبمستر قسمت Crawling تصاویری که در سایت شما ایندکس میشن توسط لینک آن ها فراخوانی نشده و 404 می شوند.

5- لینک سازی داخلی باید اصولی باشه و به طور کلی نباید هیچوقت افراط کرد مخصوصا وقتی که از anchor text استفاده می کنیم. هیچوقت در یک متن بیشتر از یک بار از anchor text با کلمه کلیدی استفاده نکنید.

6- به مطلب مورد نظر در شماره 3 ارجاع داده شود.

7- شما در گوگل بزنید site:yoursite.com و اگر ایندکس های شما رو نمایش داد یعنی پنالتی نشده و همچنین از نظر اسپم بودن می تونید به منوی Manual Action مراجعه کنید در وبمستر

لینک به ارسال

از شما خیلی ممنونم دوست عزیزم اما چند تا مورد رو خوب متوجه نشدم چی فرمودید :

نقل قول

1- محدودیتی ندارید اما افراط هم نکنید مخصوصا روی کلمه کلیدی در متن هیچوقت استایل قرار ندید.

بنده در حال حاضر روی حدودا 100 تا از مطلب سایتم در کلید واژه کانونی خاصیت بولد رو گذاشتم ایا ایرادی دارد ؟

نقل قول

3- توصیه می کنم یک بار برای همیشه این مقاله رو بخونید https://goo.gl/2Ds4A2

با توجه به اینکه گفته شده اگر برچسب مشابه مطلب باشد بین آن و مطلب یکی را انتخاب می کند / بهتر نیست که برچسب نزنیم کلا؟

با توجه به این که بنده دقت کردم و دیدم خیلی از مطالبم فقط با لینک برچسب از گوگل ورودی می گیرند!

نقل قول

4- بهتره تگ alt شما حاوی کلمه کلیدی مورد نظر شما باشه. در خصوص سوال دوم خیر با گذاشتن , جدا نمی شوند و در گوگل وبمستر قسمت Crawling تصاویری که در سایت شما ایندکس میشن توسط لینک آن ها فراخوانی نشده و 404 می شوند.

بنده روی حدود 150 تا از مطالب سایتم در تصاویر آنها هنگام نوشتن متن جایگزین از دو کلمه کلیدی با علامت , استفاده کردم آیا ایرادی  وارد هست ؟

باتشکر و احترام فراوان
-------
یک مورد دیگر - توی یک مطلب به خود آن می توان لینک داد ؟
مثلا توی متن نوشته شده خریداری ادکلن آنلاین و شما لینک همین مطلب رو به خودش (عنوان مطلب : خرید اینترنتی ادکلن ) بدهید ؟

باتشکر و احترام فراوان

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، iwf2050 گفته است :

بنده در حال حاضر روی حدودا 100 تا از مطلب سایتم در کلید واژه کانونی خاصیت بولد رو گذاشتم ایا ایرادی دارد ؟

نه اصلا موردی نداره چون کلید واژه ها با هم متفاوت هستند و در مطالب متنوع تکرار شدند مشکلی نداره دوست عزیز.

با توجه به اینکه گفته شده اگر برچسب مشابه مطلب باشد بین آن و مطلب یکی را انتخاب می کند / بهتر نیست که برچسب نزنیم کلا؟

من توصیه می کنم که برچسب با نام مطلب هیچوقت نزنید چون 2 تا صفحه ایجاد میشه برای گوگل و هر دو ایندکس میشن و ممکنه با پیشروی الگوریتم های گوگل در آینده یکی از این 2 صفحه که احتمالا هم صفحه ی مطلب خواهد بود no-index بشه ولی خب تا الان اگر زدید اصلاح کنید بهتره.

با توجه به این که بنده دقت کردم و دیدم خیلی از مطالبم فقط با لینک برچسب از گوگل ورودی می گیرند!

به دلیل این هست که صفحات tag ها به علت به روز شدن و حالا الگوریتمی که گوگل روی اون ها اعمال میکنه بالاتر از مطالب عادی قرار می گیرند و بنده هم تجربه کردم و اتفاقا یه نکته ی مثبت هست شما می تونید فرضا اگر در مورد تناسب اندام مطالب زیادی دارید یک برچسب ایجاد کرده در همه ی مطالب آن قرار دهید چون با هر بار مطلبی که در این دسته قرار داده شود گوگل سایت شما را به روز تر در مورد آن کلمه کلیدی می شناسد به نوعی این یکی از راهکارهای موثر سئو در گرفتن بک لینک هست که تصمیم گرفتم رایگان به دوستان بگم :)

بنده روی حدود 150 تا از مطالب سایتم در تصاویر آنها هنگام نوشتن متن جایگزین از دو کلمه کلیدی با علامت , استفاده کردم آیا ایرادی  وارد هست ؟

متن جایگزین اسم هست. یک اسم در url تصویر ذخیره میشه و در url ها علامت , اصلا مناسب سئو نیست و توصیه می کنم که اصلاح کنید.

یک مورد دیگر - توی یک مطلب به خود آن می توان لینک داد ؟
مثلا توی متن نوشته شده خریداری ادکلن آنلاین و شما لینک همین مطلب رو به خودش (عنوان مطلب : خرید اینترنتی ادکلن ) بدهید ؟

شما کلمه کلیدی خریداری ادکلن آنلاین رو که دارید براش مطلب می نویسید خیلی کار خطرناکی هست که توی همون مطلب و با همون کلمه کلیدی بهش anchor text بدید!طبق تجربیات من خطرناکه. شما بهتره که یه مطلب جدید ایجاد کنید که کلمه کلیدی اون خریداری ادکلن آنلاین نباشه و در عین حال به موضوع خریداری ادکلن مربوط باشه و در اونجا لینک مطلب قبلی رو توسط anchor text بهش بدید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

وقتی یک مطلب را می نویسم بعد از چند روز توی صفحه گوگل قرار میگرد و حتی لینک های اول !

اما بعد از 20 یا 15 روز هی میره لینک های پایین تر تا جایی که یواش یواش به صفحات بعدی میرود ، علت چیست و باید چیکار کرد؟

آیا شروع متن مطلب با تگ h2 مناسب می باشد ؟

مثلا

معرفی بهترین عطر های مردانه سال (h2)

متن نوشته (بند)

ویرایش شده توسط iwf2050
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...