رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

بستگی به محیط شما داره. اگر می خواید پنل کلا چپ چین باشه وردپرس انگلیسی با قالبی که کاراکترهای فارسی توش به کار رفته به نظرم راحت ترین راه حله. (منظور قالبی هست که کاراکترهای فارسی توی فایل هاش به کار رفته و فایل زبان نداره)

اگر فقط می خواید پنل انگلیسی باشه اما همین راست چین که هست توی نسخه فارسی همین جوری بمونه، میتونید فقط فایل زبان وردپرس فارسی رو رینیم کنید تا وردپرس نتونه پیداش کنه.

شاید راه های دیگه هم باشه. موفق باشید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، فرحان گفته است :

بستگی به محیط شما داره. اگر می خواید پنل کلا چپ چین باشه وردپرس انگلیسی با قالبی که کاراکترهای فارسی توش به کار رفته به نظرم راحت ترین راه حله. (منظور قالبی هست که کاراکترهای فارسی توی فایل هاش به کار رفته و فایل زبان نداره)

اگر فقط می خواید پنل انگلیسی باشه اما همین راست چین که هست توی نسخه فارسی همین جوری بمونه، میتونید فقط فایل زبان وردپرس فارسی رو رینیم کنید تا وردپرس نتونه پیداش کنه.

شاید راه های دیگه هم باشه. موفق باشید.

مرسی فرحان جان

من از قالب hueman.3.3.25 استفاده میکنم

در جوملا ، قسمت مدیریت میتونه انگلیسی باشه ، ولی قسمت نمایش وب میتونه پارسی یا انگلیسی باشه ، من میخوام که قسمت مدیریت وردپرس چپ باشه و انگلیسی ولی قالب در حالت نمایش به صورت راست چین و پارسی باشه

چه باید کنم ؟

بیشتر راجع به این تغییر نام زبان توضیح میدی بهم ؟

لینک به ارسال

سلام اگر از افزونه پارسی دیت استفاده می کنید این قابلیت در افزونه در بخش تنظیماتش موجوده.

لینک به ارسال

آموزش خاصی نیاز نداره

دو تا تنظیم هست

یک تنظیم برای فارسی کردن زبان خود سایت، یک تنظیم برای فارسی کردن بخش مدیریت سایت.

این دو رو تنظیم کردید؟ روی چه مواردی هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...