رفتن به مطلب

چه نوع هاستی بگیرم؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتید،
من یک سال پیش بدون داشتن اطلاعاتی در زمینه سایت، اقدام به ایجاد سایت کردم. حدود یک سال میگذره و کم و بیش در این مدت مقالات زیادی مطالعه کردم یخورده از نظر سئو ارتقائش دادم و در حال حاضر میخوام سایتم رو توسعه بدم. منتها هنوز هم در مورد هاست زیاد اطلاعات و تجربه ندارم و فقط یه تجربه داشتم که اونم فکر میکنم بسته به نیازم انتخاب نکردم! علاوه بر کیفیت سرورها، تو هر سایت پلن های زیادی هستن که ویژگیهای متفاوتی دارن، من واقعیتش نمیدونم دقیقا کدوم ویژگی ها و چه هاستی بدرد من میخوره! سایت من یک سایت سرگرمیه، که البته هیچ گونه کاربرد دانلودی نداره، فقط مطالب سرگرمی و آموزشی گذاشته میشه. در حال حاضر ایمیل هم ارسال نمیشه و فکر نکنم نیاز باشه. تنها کاربرد همینه و فقط اینکه سرعت لود سایت و آپ تایم و پشتیبانی خوب باشه فکر میکنم کفایت میکنه، در مورد پهنای باند هم اطلاع ندارم در این مقطع ابتدایی و روبه توسعه واقعا مهمه یا نه!
هاستم رو از سرور پارس خریدم سرویس نقره ای که لینوکس هست و قیمت سالانش حدود 100 هزار تومنه، از طرفی در سرورهای دیگه هاستهای ارزان قیمت و با امکانات خوبی می بینم که نمیدونم کدوم برام مناسبه و اینکه حتی کیفیت خدماتشون چطوره اصلا اطلاع ندارم، بعضیا مثل server.ir حتی با 30 و 55 هزار تومن سرویس خوب و لینوکس ابری ارائه میدن که امکاناتش خیلی خوب به نظر میرسه یا میزبان فا با 80 تومن هارد اس اس دی و امکان داشتن دو سایت میده! واقعیتش نمیدونم کدومها بهترن و حتی اینکه چند تا از این اطلاعاتی که تو پلن ها نمایش میدن برای کاربرد سایت من لازمه و البته اینکه این اطلاعات چقدر واقعی هستن! از دوستان باتجربه خواهش دارم که در این زمینه کمک کنن تا بتونم یه انتخاب خوب انجام بدم.
گزینه هایی که خودم از سرچ تونستم پیدا کنم و تا اینجا مدنظر دارم اینا هستن:
https://server.ir/هاستینگ/هاست-لینوکس-خارج
http://www.netafraz.com/hosting.php
https://mizbanfa.net/web-hosting/shared/europe-linux/
اگثرا پلن های اول و دومشون رو مد نظر دارم، زیر 100 یا 80 تومن، با توجه به زمینه ی فعالیت سایت که عرض کردم سرگرمی و بدون دانلود هست و اینکه سایت در حال توسعه هست و روی سئوش کار کردم و از این به بعد میخوام مرتب پست بزنم و ارتقائش بدم، به نظرتون چه نوع سرویسی و چه هاستی مناسب منه؟ اگه تجربیاتتون رو بگین ممنون میشم.

پ.ن: امیدوارم قرار دادن اسم و لینک سایتها مشکلی نداشته باشه (هرچند که داشته باشه حذف میکنم) چون با توجه به نیاز افراد زیادی که بی تجربن یا تجربه خیلی کمی در این زمینه دارن به نظرم، خیلیا هستن که نمیدونن بین این همه سرور و پلن کدوم خوبه و نیاز به کمک باتجربه ها در این زمینه دارن. به همین خاطر لازمه که حتما بتونن به صورت شفاف راجع به نیازها و سرویسهای ارائه شده صحبت کنن و راهنمایی بگیرن.

با تشکر

لینک به ارسال

درود...نت افزار و طلاهاست و نیک سرور

این سه تا از نظر پشتیبانی عالیه و قیمت ها پایین...البته طلاهاست قیمت ها بالاست ولی پشتیبانی عالیه که نزدیک ۱.۵ سال مشتری بودم که همچون برای دامنه ها ۳ الی ۴ سال مشتری ثابت طلاهاست هستم...

برای سایت انجمن یک هاست ۱ گیگی با ماهی ۴۰۰۰ تومان سوار هست که از هاستینگ نیک سرور است...

اگه سایت شما پربازدید هست مجبور هستید که سرور نیمه اختصاصی نیک سرور استفاده کنید که فضا و پهنای باند بالایی داره به طور مثل سرور نیمه اختصاصی نیک سرور با حجم فضا ۲۵۰ گیگ و پهنای باند ۲ ترابایت و رم ۲ گیگ فقط ماهی ۵۰۰۰۰ تومان قیمت داره...

http://nikserver.com/vds.html

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، RaymondDragon گفته است :

درود...نت افزار و طلاهاست و نیک سرور

این سه تا از نظر پشتیبانی عالیه و قیمت ها پایین...البته طلاهاست قیمت ها بالاست ولی پشتیبانی عالیه که نزدیک ۱.۵ سال مشتری بودم که همچون برای دامنه ها ۳ الی ۴ سال مشتری ثابت طلاهاست هستم...

برای سایت انجمن یک هاست ۱ گیگی با ماهی ۴۰۰۰ تومان سوار هست که از هاستینگ نیک سرور است...

اگه سایت شما پربازدید هست مجبور هستید که سرور نیمه اختصاصی نیک سرور استفاده کنید که فضا و پهنای باند بالایی داره به طور مثل سرور نیمه اختصاصی نیک سرور با حجم فضا ۲۵۰ گیگ و پهنای باند ۲ ترابایت و رم ۲ گیگ فقط ماهی ۵۰۰۰۰ تومان قیمت داره...

http://nikserver.com/vds.html

نه عرض کردم پربازدید نیست، یعنی تقریبا به ندرت بازدید داره! یه مدت برای ارتقا سئو آپدیتش نمیکردم.
از بین سایتهایی که اسم بردم با هیچ کدومشون کار نکردید؟

بیشتر منظورم این بود دوستان هم در مورد سرور و هم پلنی که به نیازم نزدیکتره کمک کنن. چون یخورده اطلاعاتم کمه مثلا نمیدونم هارد اس اس دی تو هاستینگ تا چه حد میتونه مهم باشه و باعث سریعتر شدن لود میشه و اینکه این سرویسهای ارائه شده کدوم بهتر و ایده آلتره! تا اگه فعلا نیازی به هزینه بیشتر نیست در عین حال که سرور و امکاناتش خوب باشن به صرفه تر هم باشه برام.

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، MindMaster گفته است :

نه عرض کردم پربازدید نیست، یعنی تقریبا به ندرت بازدید داره! یه مدت برای ارتقا سئو آپدیتش نمیکردم.
از بین سایتهایی که اسم بردم با هیچ کدومشون کار نکردید؟

بیشتر منظورم این بود دوستان هم در مورد سرور و هم پلنی که به نیازم نزدیکتره کمک کنن. چون یخورده اطلاعاتم کمه مثلا نمیدونم هارد اس اس دی تو هاستینگ تا چه حد میتونه مهم باشه و باعث سریعتر شدن لود میشه و اینکه این سرویسهای ارائه شده کدوم بهتر و ایده آلتره! تا اگه فعلا نیازی به هزینه بیشتر نیست در عین حال که سرور و امکاناتش خوب باشن به صرفه تر هم باشه برام.

هارد های ssd مخصوصا نسل جدیدش روی سرعت انتقال داده خیلی تاثیر میزاره مخصوصا روی کوئری ها .

ولی یک نکته مهمی که وجود داره اینه که هاست بی تاثیر نیست در لود و سرعت وب سایت ولی یکی از فاکتورها به حساب میاد . ما فاکتورهای خیلی زیاد دیگه ای هم داریم . مثل نصب پلاگین های زیاد در سایت یا قالب وب سایت و ... 

صرفا جهت اطلاع رسانی :‌ میتونید از هاست های اشتراکی لینوکس با هارد پرسرعت نسل جدید ssd شرکت پروگ پارس هم استفاده کنید .

goo.gl/grzZGP 

ویرایش شده توسط progpars.com
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من از هاست ایران سرور (خزر) استفاده می کنم .

فوق العاده حرفه ای، با پشتیبانی عالی.

irserverco.ir

لینک به ارسال

من دو سال با نت افراز کار کردم اصلا راضی نیستم از هاست هاشون قطعی زیاد دارن اررور زود زود میدن، با بیشتر شدن آمارت هاستشون قاطی میکنه و محدودیتی هم برای آمار هم گذاشته...

ولی پشتیبانی خیلی عالی دارند هر ساعتی بزنید جواب میدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...