رفتن به مطلب

مشکل با نحوه نمایش دسته بندی محصولات فروشگاه ساز ووکامرس

eneah

پست های پیشنهاد شده

سلام
دوستان من از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده میکنم
مشکلی با دسته بندی محصولاتم دارم و خیلی سرچ کردم تا قطعه کدی برای رفع مشکلم پیدا کنم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم
نیاز بنده به دسته های فرزند خیلی زیاده و تو صفحه جا نمیشه برای همین تصمیم گرفتم فقط دسته های مادرو در منو قرار بدم  و دسته های فرزند در صفحه بعدی بصورت یک منوی کشویی نمایش داده بشن

مثلا من یک دسته مادر دارم با نام *فروش ماشین*
حالا دسته های فرزندش برندهای ماشین هستن مثل پراید، پژو و....

در کل با انتخاب کردن دسته مادر در صفحه بعدی تمامی دسته های فرزند خودش مشاهده بشه و کاربر بتونه دسته مورد نظرشو انتخاب کنه
با نهایت تشکر
لینک به ارسال

درود

میتونین از افزونه WooCommerce Category Accordion  استفاده کنید

دسته بندی های ووکامرس رو به صورت اکاردئونی یا همان درختی براتون نمایش میده ;)

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان بزرگوار 

من یه مسئله ای دارم ممنونم میشم دوستانی که میتونن راهنمایی کنند

محصولات دانلودی در بخش دانلودها در ووکامرس بصورت پیش فرض همه لینک ها رو زیر هم میاره اما من میخوام دسته بندی شه 

به این صورت که مثلا کاربر ممکنه دو تا دوره متفاوت رو خریده و هر کدوم از این دوره ها لینک های خودشو داره 

من میخوام در پنل اول محصولات خریداری شده بصورت دسته بندی بشه بعد که روش کلیک کردن لینک های مربوط به دوره باز بشه ممنون میشم کمک کنید این مسئله حل بشه 

سپاسگزارم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...