رفتن به مطلب

مشکل با پلاگین yoast در وردپرس

pouryamb

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز
من چند روزه که یک سایت وردپرسی راه انداختم و یک قالب اختصاصی هم روش نصب کردم. (این قالب قبلا روی یک سایت دیگه فعال شده و به خوبی و بدون هیچ ایرادی کار میکنه)
برای سئو هم از پلاگین yoast استفاده کردم.
الان تنها مشکلم اینه که غیر از صفحه اصلی، بقیه صفحات سایت در گوگل به این شکل نمایش داده میشن:
تیتر- عنوان سایت - عنوان سایت - توضیحات سایت

دقیقا قسمتی رو که بولد کردم اضافه هست و نباید باشه. عجیب تر اینکه در خود سایت این مشکل وجود نداره و همه چیز درست نشون داده میشه اما در نمای نتایج گوگل این مشکل هست. توی تنظیمات عنوان ها و متاها هم قالب عنوان ها رو همون چیزی که در پیشفرض بودن قرار دادم.
اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکل از کجاست دقیقا؟!

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، pouryamb گفته است :

سلام دوستان عزیز
من چند روزه که یک سایت وردپرسی راه انداختم و یک قالب اختصاصی هم روش نصب کردم. (این قالب قبلا روی یک سایت دیگه فعال شده و به خوبی و بدون هیچ ایرادی کار میکنه)
برای سئو هم از پلاگین yoast استفاده کردم.
الان تنها مشکلم اینه که غیر از صفحه اصلی، بقیه صفحات سایت در گوگل به این شکل نمایش داده میشن:
تیتر- عنوان سایت - عنوان سایت - توضیحات سایت

دقیقا قسمتی رو که بولد کردم اضافه هست و نباید باشه. عجیب تر اینکه در خود سایت این مشکل وجود نداره و همه چیز درست نشون داده میشه اما در نمای نتایج گوگل این مشکل هست. توی تنظیمات عنوان ها و متاها هم قالب عنوان ها رو همون چیزی که در پیشفرض بودن قرار دادم.
اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکل از کجاست دقیقا؟!

باسلام

آخر حرفتون "بخشی که در پیش فرض بود" رو متوجه نشدم ، 

اگر صفحه اول سایتتون برگه هست به برگه مورد نظر برید ، پایین ادیتور بخش سئو پیش نمایش گوگل هست ، عنوان رو ویرایش کنید

درغیر اینصورت تنظیمات سئو به خانه برید و اونجا عنوان رو تعریف کنید 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام

آخر حرفتون "بخشی که در پیش فرض بود" رو متوجه نشدم ، 

اگر صفحه اول سایتتون برگه هست به برگه مورد نظر برید ، پایین ادیتور بخش سئو پیش نمایش گوگل هست ، عنوان رو ویرایش کنید

درغیر اینصورت تنظیمات سئو به خانه برید و اونجا عنوان رو تعریف کنید 

با سلام مجدد

سایت از برگه برای صفحه اول استفاده نمیکنه و این مشکل اصلا برای صفحه اول پیش نمیاد. اما برای تمامی صفحات دیگه (برگه ها، مطالب، تگها و دسته ها) پیش میاد.

منظورم از آخر حرفم این بود که در تنظیمات سئو و در بخش عنوان ها و متاها، قسمتهایی که به قالب عنوان مربوط هستن رو دستکاری نکردم. مثلا برای مطالب قلاب عنوان این هست:

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، pouryamb گفته است :

با سلام مجدد

سایت از برگه برای صفحه اول استفاده نمیکنه و این مشکل اصلا برای صفحه اول پیش نمیاد. اما برای تمامی صفحات دیگه (برگه ها، مطالب، تگها و دسته ها) پیش میاد.

منظورم از آخر حرفم این بود که در تنظیمات سئو و در بخش عنوان ها و متاها، قسمتهایی که به قالب عنوان مربوط هستن رو دستکاری نکردم. مثلا برای مطالب قلاب عنوان این هست:

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%

با سلام مجدد ، تنظیمات بصورت زیر 

Screenshot_2017-12-31-09-52-46-1.png

Screenshot_2017-12-31-09-53-26-1.png

Screenshot_2017-12-31-10-00-45-1.png

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، pouryamb گفته است :

ممنون از راهنماییتون، تغییرات رو انجام دادم و منتظرم ببینم درست میشه یا نه.

گزینه اجبار بازنویسی عنوانها هم فعال باشه یا خیر؟

باسلام ، خیر ، غیرفعال باشه.

درباره تصویر اول یک توضیح بدم ، اون بخش "تاریخ در پیش نمایش قطعه"  در عکس اول باید فعال باشه .

من غیرفعال کردم چون قالبم داره ، شما فعال کن که تاریخ پست توو گوگل بیاد

لینک به ارسال

مشکل حل شد

برای دوستانی که این مشکل براشون به وجود میاد مینویسم:

من از قالب اختصاصی استفاده میکردم و مشکلش در واقع از این یک خط کد در هدر قالب بود که در همه قالب ها فکر میکنم پیداش کنید:

<a href="<?php bloginfo('url'); ?>" title="عنوان سایت"></a>

قالب من این شکلی بود که مشکل ایجاد میکرد:

<a href="<?php bloginfo('url'); ?>">عنوان سایت</a>

از خانم نازنین هم ممنونم بابت پیگیری و راهنماییشون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...