رفتن به مطلب

قیمت دهی با گرویتی فرم

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

بنده برای سایت بیمه ای خودم  میخوام نرخ دهی رو راه اندازی بکنم

فرم من هم میخواد اینطوری باشه که

تو کادر اول شما نوع خودرو رو انتخاب میکنید ( مثلا پراید پیکان پزو ) نکته اینجاست که اینا هر کدوم قیمت متفاوتی دارد

بعد تو کادر دوم میخواد سال تخفیف انتخاب بشه . مثلا یک سال دو سال سه سال  که باز نکته اینجاست که قیمت این ها هم فرق داره

من فرم رو ساختم فقط مشکل بنده اینجاست که میخوام تو کادر اول اسم کلیه خودرو ها رو نشون بده ولی تو کادر دوم فقط میخوام 9 تا گزینه باشه ( یک سال تخفیف دو سال سه سال )

و هرکی از کادر بالا مثلا پراید و از کادر پایین 2 سال رو انتخاب کرد قیمت رو نشون بده بهش

یا مثلا از کادر بالا پژو و از کادر پایین 3 سال رو انتخاب کرد یه قمت دیگه

مشکلم فقط اینجاست که تو کادر دوم میخوام 9 تا گزینه تکراری باشه ولی برای هر گزینه وقتی از کادر بالا خودرو عوض شد قیمت دیگه ای نشون داده باشه

امیدوارم منظورم رو تونسته باشم برسونم

33.JPG

3665.JPG

Captu122re.JPG

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Alireza گفته است :

مشکلم فقط اینجاست که تو کادر دوم میخوام 9 تا گزینه تکراری باشه ولی برای هر گزینه وقتی از کادر بالا خودرو عوض شد قیمت دیگه ای نشون داده باشه

خیلی درست درمون که توضیح ندادین

ولی چیزی که من متوجه شدم، شما باید به جای اینکه 9 تا گزینه رو توی یه کادر جا بدین، 9 تا کادر بسازین و توی هر کدوم یه گزینه بذارین و با شرطی سازی به هدفتون برسین.

شرطی کنید که این 9 تا کادر هر کدوم چه موقع ظاهر بشن

لینک به ارسال
در در 12/5/2017 at 21:13، yaali گفته است :

خیلی درست درمون که توضیح ندادین

ولی چیزی که من متوجه شدم، شما باید به جای اینکه 9 تا گزینه رو توی یه کادر جا بدین، 9 تا کادر بسازین و توی هر کدوم یه گزینه بذارین و با شرطی سازی به هدفتون برسین.

شرطی کنید که این 9 تا کادر هر کدوم چه موقع ظاهر بشن

تشکر از شما

با شرطی سازی که گفتید امتحان کرردم  و نتیجه گرفتم

سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...