رفتن به مطلب

مشاوره و راهنمایی در مورد انتقال سایت به سرور مجازی

پست های پیشنهاد شده

درود به همه. من دوتا سایت با موضوع یکی تفریحی و یکی دانلود موزیک با مجموع 25کا در هاست اشتراکی نت افزار و میهن وب هاست دارم.

اما میخوام یک سرور مجازی بخرم و هر دو سایت را به سرور مجازی انتقال بدم.

میخواستم بپرسم ببینم شرایط این کار به چه شکلیه و اگر بخوام این دوسایت را به یک سرور مجازی انتقال بدم باید چیکار کنیم ؟

از سرور مجازی هم هیچ اطلاعاتی ندارم و هیچی ازش سردرنمیارم.

ممنون میشم توضیح بدید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، elahe1 گفته است :

درود به همه. من دوتا سایت با موضوع یکی تفریحی و یکی دانلود موزیک با مجموع 25کا در هاست اشتراکی نت افزار و میهن وب هاست دارم.

اما میخوام یک سرور مجازی بخرم و هر دو سایت را به سرور مجازی انتقال بدم.

میخواستم بپرسم ببینم شرایط این کار به چه شکلیه و اگر بخوام این دوسایت را به یک سرور مجازی انتقال بدم باید چیکار کنیم ؟

از سرور مجازی هم هیچ اطلاعاتی ندارم و هیچی ازش سردرنمیارم.

ممنون میشم توضیح بدید

باسلام

من اینکارو چندبار کردم ، چون از کانفیگ سرور چیزی نمیدونی حتمن سرور مجازی مدیریت شده بگیر. یعنی برات آماده کنه و تحویل بده .

حتمن از لایت اسپید استفاده کن و اگر قرارشد آپاچی باشه شرط کن وارنیش کش رو برات نصب و کانفیگ کنن

درباره کنترل پنل هم سعی کن دایرکت ادمین بگیری ، سیپنل حجم بالایی از رم رو برای مصرف خودش نگه میداره . انتقال سایت ها هم بذار بعهده خوده پشتیبانی و همین اول بهشون بگو.

در آخر حتمن از شرکت معتبر بخر برای ماهانه ده هزار تومان کمتر به سایت های بدون نماد و غیر معتبر نده . 

لینک به ارسال

دقیقا می تونم بپرسم چرا میخواهید انتقال بدید ؟

سرور مجازی وقتی خوبه که دانش استفاده حداکثری ازش رو داشته باشید و گرنه این چیزی که شما می خواهید روی یه هاست با هزینه پایین تر هم قالب اجراست !

همین میهن وب هاست با پشتیبانیشون تماس بگیرید تا میزان رم و فضای بیشتری رو به هاستتون اختصاصی بدهند.

چون اگه قرار نباشه از سرور مجازی خودتون استفاده کنید به نظر من فایده نداره !

چون با یه سرور مجازی لینوکسی میشه هزار کار انجام داد که به خاطر همین ارزش پیدا می کنه و گرنه هاست های ssd از سرعت و قدرت بیشتری برای بارگذاری سایت برخوردارند‌.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، elahe1 گفته است :

شما میتونید هر چندتا سایت که خواستید بر روی سرور مجازی خودتون بالا برید اینکار به دانش فنی نیاز داره؛ حتی نیازی به کنترل پنل هم ندارید!

در ضمن سرور مجازی‌هایی که شرکت‌های ایرانی میدن عمدتا منابعشون بسیار پایین از اون چیزی هست که بهتون میدن! مگر اینکه سرورمجازی با منابع اختصاصی بگرید که به مراتب هزینش خیلی بالاتره!

جدای اینها ایمن سازی سرور مجازی خودش یه مبحث مهم دیگه هست!

برای شما اصلا توصیه نمیکنم سمت سرور مجازی برید مگر اینکه یکی رو پیدا کنید براتون کارهای سرور رو انجام بده.

اگر صرفا میخواهید سرعت سایتتون رو بالا ببرید هاست SSD داخل ایران رو بهتون توصیه میکنم!

لینک به ارسال
در در 11/30/2017 at 05:23، geeksesi گفته است :

دقیقا می تونم بپرسم چرا میخواهید انتقال بدید ؟

سرور مجازی وقتی خوبه که دانش استفاده حداکثری ازش رو داشته باشید و گرنه این چیزی که شما می خواهید روی یه هاست با هزینه پایین تر هم قالب اجراست !

همین میهن وب هاست با پشتیبانیشون تماس بگیرید تا میزان رم و فضای بیشتری رو به هاستتون اختصاصی بدهند.

چون اگه قرار نباشه از سرور مجازی خودتون استفاده کنید به نظر من فایده نداره !

چون با یه سرور مجازی لینوکسی میشه هزار کار انجام داد که به خاطر همین ارزش پیدا می کنه و گرنه هاست های ssd از سرعت و قدرت بیشتری برای بارگذاری سایت برخوردارند‌.

در در 11/30/2017 at 10:48، farhad.in گفته است :

شما میتونید هر چندتا سایت که خواستید بر روی سرور مجازی خودتون بالا برید اینکار به دانش فنی نیاز داره؛ حتی نیازی به کنترل پنل هم ندارید!

در ضمن سرور مجازی‌هایی که شرکت‌های ایرانی میدن عمدتا منابعشون بسیار پایین از اون چیزی هست که بهتون میدن! مگر اینکه سرورمجازی با منابع اختصاصی بگرید که به مراتب هزینش خیلی بالاتره!

جدای اینها ایمن سازی سرور مجازی خودش یه مبحث مهم دیگه هست!

برای شما اصلا توصیه نمیکنم سمت سرور مجازی برید مگر اینکه یکی رو پیدا کنید براتون کارهای سرور رو انجام بده.

اگر صرفا میخواهید سرعت سایتتون رو بالا ببرید هاست SSD داخل ایران رو بهتون توصیه میکنم!

باسلام خدمت شما

باعرض معذرت با هردو شما مخالفم ، آدم باید از یکجایی شروع کنه ، هاستینگ های معتبر و باسابقه ای داریم که سرور مجازی مدیریت شده با دسترسی روت میدن . پشتیبانی میکنن و حداقل اجازه میدن آدم یادبگیره. 

من خودمم اینطوری یادگرفتم و معتقدم آدم بالاخره از یکجایی باید شروع کنه.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باعرض معذرت با هردو شما مخالفم ، آدم باید از یکجایی شروع کنه ،

بحث بر سر یادگیری نبود؛ بحث بر سر چگونگی استفاده بود! حرف ما این بود تا زمانی که یاد نگرفتی نرو سمتش! حالا شما اصرار داری با آزمون خطا یادبگیری اشکالی نداری؛ ولی هیچ فرد عاقلی نمیاد روی یک سایت پر بازدید با آزمون و خطا کار با سرور رو یادبگیره!

نقل قول

هاستینگ های معتبر و باسابقه ای داریم که سرور مجازی مدیریت شده با دسترسی روت میدن . پشتیبانی میکنن و حداقل اجازه میدن آدم یادبگیره. 

نه خب شما انتظار داری دسترسی روت نده بتون :-) دارید هزینه سرور رو میدید!

نقل قول

و معتقدم آدم بالاخره از یکجایی باید شروع کنه.

بله ولی نه با آزمون و خطا بلکه از راه درستش!

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...