رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من با منوی آبشاری بوت استرپ اونم برای زیر منوها به مشکل خوردم. چون که وقتی موس میره روی منو زیر منوها به صورت اتوماتیک باز میشن و من نمیخوام این حالت ایجاد بشه و میخوام که با کلیک کردن روی هر آیتم از منو، آیتم بعدی باز بشه. این حالت در پلتفرم دسکتاپ مشکلی نداره اما برای موبایل خیلی اذیت میکنه.

ممنون

لینک به ارسال

آدرس سایتتون رو بزارید بررسی بشه.

اگر از لیست منو خود بوتسترپ استفاده شده باشه معمولا یک کد جی‌کوئری میزارن برای نمایش منوها با hover شدن!

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، masoudch گفته است :

سلام دوستان

من با منوی آبشاری بوت استرپ اونم برای زیر منوها به مشکل خوردم. چون که وقتی موس میره روی منو زیر منوها به صورت اتوماتیک باز میشن و من نمیخوام این حالت ایجاد بشه و میخوام که با کلیک کردن روی هر آیتم از منو، آیتم بعدی باز بشه. این حالت در پلتفرم دسکتاپ مشکلی نداره اما برای موبایل خیلی اذیت میکنه.

ممنون

درود

از کدام نسخه بوت استرپ استفاده میکنید ؟ منوی که داخل خود سایت بوت استرپ هست تا وقتی روی آن کلیک نشه باز نمیشه !

همچنین توجه داشته باشید چنین کدی در فایل CSS قالبتان موجود نباشد

@media (min-width:768px) {
ul.nav li.dropdown:hover > .dropdown-menu {
    display: block;
}
}

لینک به ارسال
در در 11/28/2017 at 22:39، djmostafa گفته است :

درود

از کدام نسخه بوت استرپ استفاده میکنید ؟ منوی که داخل خود سایت بوت استرپ هست تا وقتی روی آن کلیک نشه باز نمیشه !

همچنین توجه داشته باشید چنین کدی در فایل CSS قالبتان موجود نباشد

@media (min-width:768px) {
ul.nav li.dropdown:hover > .dropdown-menu {
    display: block;
}
}

سلام از نسخه 3.3.7 و از nav-walker برای ایجاد زیر منوهای بیشتر استفاده میکنم. اما بازم مشکل درست نشده.

ممنون میشم کمک کنید.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، masoudch گفته است :

سلام از نسخه 3.3.7 و از nav-walker برای ایجاد زیر منوهای بیشتر استفاده میکنم. اما بازم مشکل درست نشده.

ممنون میشم کمک کنید.

ادرس سایتتون رو بزارین تا بشه بررسی کرد .

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، djmostafa گفته است :

ادرس سایتتون رو بزارین تا بشه بررسی کرد .

لوکال هاسته. هنوز سایت نشده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...