رفتن به مطلب

مشکل در نمایش فارسی قالب

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

یه قالب رو فارسی کردم، بعضی از نوشته های یک برگه هنوز انگلیسیه. متاسفانه این صفحه با اسلاید رولوشن هم ویرایش نمیشه. یعنی هر برگه یک دسترسی داره وقتی به عنوان ادمین وارد سایت میشم منو به عنوان کارفرما میشناسه و این برگه که برای ارسال رزومه هست و فقط به کارجویان نمایش داده میشه رو من نمی تونم تنظیم کنم.

چطوری این واژه های انگلیسی رو فارسی کنم؟

با سپاس

کریمی

ویرایش شده توسط karimi
لینک به ارسال

سلام

شما میتونید قالب رو در یک ادیتور کدنویسی مناسب باز کرده و سپس اقدام به فارسی سازی بخش‌های مربوط نمایید.

اگر قالب از فایل زبان پشتیبانی می کند میتوانید کار ترجمه رو با نرمف افزار podeit انجام بدید.

لینک به ارسال

باسلام

عباراتی که مدنظرتون هست رو بعنوان نمونه بگید که بشه متوجه شد جز ترجمه های قالب هست یا افزونه ی خاصی هست.شاید هم در توابع قالب اون متن وجود داشته باشه که اون رو هم میبایست مورد توجه قرار بدید.

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

سلام

شما میتونید قالب رو در یک ادیتور کدنویسی مناسب باز کرده و سپس اقدام به فارسی سازی بخش‌های مربوط نمایید.

اگر قالب از فایل زبان پشتیبانی می کند میتوانید کار ترجمه رو با نرمف افزار podeit انجام بدید.

سلام

قالب به صورت کامل با poedit ترجمه شده و هیچ خطی بدون ترجمه نیست.

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

عباراتی که مدنظرتون هست رو بعنوان نمونه بگید که بشه متوجه شد جز ترجمه های قالب هست یا افزونه ی خاصی هست.شاید هم در توابع قالب اون متن وجود داشته باشه که اون رو هم میبایست مورد توجه قرار بدید.

موفق و سربلند باشید

سلام

این تصویرشهScreenshot_2017-11-23-19-02-24.thumb.jpg.8714d86aa09d413a055959cda5805b34.jpgاونهایی که ترجمه شده با قالب ترجمه شده و کاری جداگانه انجام نشده، الان با یک آیدی در نقش کارجو وارد شدم و می تونم این برگه رو ببینم، ولی وقتی به عنوان مدیر وارد میشم، این برگه دیده نمیشه و به عنوان کارفرما می تونم کار کنم. دلیل این چیه؟!

ویرایش شده توسط karimi
لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، nasri گفته است :

می توانید از child theme یا پوسته فرزند استفاده کنید برای این کار

توی نت سرچ کنید مشخص است

سلام

یعنی به خاطر یه برگه یه پوسته فرزند درست کنم؟!

لینک به ارسال

با سپاس از دوستانی که راهنمایی کردند، با جستجو در سایتی که پوسته رونوشته بود متوجه راه حل شدم و مشکل برطرف شد.

فقط یه پرسش دیگه دارم حداکثر حجم فایل برای بارگیری رو نوشته 128 مگ اونو از کجا می تونم کم کنم؟

لینک به ارسال

باسلام

طبیعتا برای تنظیم این جور آپشن ها میبایست به پیکربندی افزونه ای که در حال استفاده ازش هستید مراجعه کنید. نام افزونه کاریابی تون رو بگید که درصورت وجود بتونیم راهنمایی تون کنیم دوست عزیز...

موفق باشید و سربلند

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

طبیعتا برای تنظیم این جور آپشن ها میبایست به پیکربندی افزونه ای که در حال استفاده ازش هستید مراجعه کنید. نام افزونه کاریابی تون رو بگید که درصورت وجود بتونیم راهنمایی تون کنیم دوست عزیز...

موفق باشید و سربلند

سلام

افزونه ای استفاده نکردم، یک پوسته مخصوص کاریابی است که تمام امکانات توی خودشه. job monster

لینک به ارسال

باسلام

خب پوسته که صرفاً عملیاتی رو انجام نمیده دوست بزرگوار. قالبی که شما دارید بعنوان کاریابی استفاده میکنید. بر اساس افزونه ووکامرس توسعه داده شده و بخشهایی بعنوان کاریابی بهش اضافی شده.

این بخش از تنظیمات هاستتون و تابع memory_limit میخونه برای کمترکردن یا بیشتر کردنش میبایست فایل php.ini رو اصلاح کنید. و یا اگر صرفا سایت وردپرسی دارید و میخواهید که فقط روی همین سایتتون اعمال بشه فایل wp-config.php رو از طریق مدیریت فایل های هاست باز کنید. 

و کد زیر رو بهش اضافی کنید: 

# Increasing memory allocated to PHP 
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

طبیعتا اون مقدار 64 میتونه هرعددی که شما مایل هستید بعنوان ماکزیمم آپلود درنظر گرفته بشه، برای سایت وردپرسی تون تنظیم میشه.

موفق باشید و سربلند

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام

خب پوسته که صرفاً عملیاتی رو انجام نمیده دوست بزرگوار. قالبی که شما دارید بعنوان کاریابی استفاده میکنید. بر اساس افزونه ووکامرس توسعه داده شده و بخشهایی بعنوان کاریابی بهش اضافی شده.

این بخش از تنظیمات هاستتون و تابع memory_limit میخونه برای کمترکردن یا بیشتر کردنش میبایست فایل php.ini رو اصلاح کنید. و یا اگر صرفا سایت وردپرسی دارید و میخواهید که فقط روی همین سایتتون اعمال بشه فایل wp-config.php رو از طریق مدیریت فایل های هاست باز کنید. 

و کد زیر رو بهش اضافی کنید: 

# Increasing memory allocated to PHP 
define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

طبیعتا اون مقدار 64 میتونه هرعددی که شما مایل هستید بعنوان ماکزیمم آپلود درنظر گرفته بشه، برای سایت وردپرسی تون تنظیم میشه.

موفق باشید و سربلند

با سپاس از پاسخگویی شما

متاسفانه این کار جواب نمیده، امتحانش کردم. تو اینترنت حونده بودم سه جا گفته بودند، به php.ini دسترسی ندارم ولی دوتای دیگه رو  امتحان کردم و فرقی نداشته. حتی توی فانکشن قالب هم گذاشتم نشد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...