رفتن به مطلب

مشکل در سایت مپ سایت

reza.th

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چرا سایت مپ من اینطوری شده ؟‌
میشه لطفا راهنماییم کنید 
دوستان من این آدرس رو که میزنم تو کروم که اصلا نمیاره زمانی که از وب مستر روش کلیک میکنم در وب مستر اینطوری هست ادرس زمانی که بعد کلیک میشه :‌ www.dailyfile.ir/sitemap_index.xml
زمانی که کپی میکنم تو فایرفاکس این رو میاره  ،در فایر فاکس هم اینو که همین طور کپی میکنم این صفحه رو میاره برام ‌: www.dailyfile.ir/sitemap_index.xml
تو اینترنت اکسپلورر هم یه سری کد تو صفحه سفید میاره 
اما از تنظیمات یواست که میرم رو سایت مپ کلیک میکنم میاره برام ، اما از تنظیمات یواست که میزنم بعد اینکه نمایش میده لینک رو واسم به این شکل هست لینک :‌ http://dailyfile.ir/sitemap_index.xml 

sssss.png

ویرایش شده توسط reza.th
لینک به ارسال

سلام و درود

مشکلی توی لود نقشه سایت شما وجود نداره.

این اروری هم که شما گذاشتید اصلا مشاهده نشد البته مربوط به استایل نقشه هست ارور نه خود نقشه.

در هر صورت نقشه مشکلی نداره.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دقت کنید که آدرس رو بدون www وارد کنید.

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال
در در 11/20/2017 at 02:21، reza.th گفته است :

سلام دوستان چرا سایت مپ من اینطوری شده ؟‌
میشه لطفا راهنماییم کنید 
دوستان من این آدرس رو که میزنم تو کروم که اصلا نمیاره زمانی که از وب مستر روش کلیک میکنم در وب مستر اینطوری هست ادرس زمانی که بعد کلیک میشه :‌ www.dailyfile.ir/sitemap_index.xml
زمانی که کپی میکنم تو فایرفاکس این رو میاره  ،در فایر فاکس هم اینو که همین طور کپی میکنم این صفحه رو میاره برام ‌: www.dailyfile.ir/sitemap_index.xml
تو اینترنت اکسپلورر هم یه سری کد تو صفحه سفید میاره 
اما از تنظیمات یواست که میرم رو سایت مپ کلیک میکنم میاره برام ، اما از تنظیمات یواست که میزنم بعد اینکه نمایش میده لینک رو واسم به این شکل هست لینک :‌ http://dailyfile.ir/sitemap_index.xml

شما که سایتت بدون www بالا میاد

چرا توی وبمستر با www ثبتش کردی؟

الان فقط بخش وردپرسی بدون Www میاد چون آدرسش به این صورت تعریف شده

ولی مابقی بخش ها هم با www و هم بدون www بالا میاد

یه کد برای فایل .htaccess  هست که باعث میشه سایت فقط در یه حالت بالا بیاد

از اون استفاده کن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...