رفتن به مطلب

کوئری آخرین مطالب دسته خاص وردپرس (سبک صحیفه)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قصد دارم در صفحه اصلی سایتم مانند قالب صحیفه آخرین مطالب یک دسته را نمایش دهم، نمونه را در تصویر پیوست کردم.

خودم به این فکر کردم که درون حلقه یک متغیر به عنوان مثال i بزارم و زمانی که i=1 است یک نوع استایل نمایش داده شود و زمانی که i>=1 بود یک سبک دیگه، با این حال خواستم از اساتید سوال کنم روش حرفه ای و مناسب برای داشتن چنین کوئری هایی چه می باشد؟

با سپاس فراوان

sahifa.jpg

لینک به ارسال

سلام و درود

میشه دو تا حلقه زد برای سمت راستی یه حلقه با تعداد پست 1 زد و برای سمت چپی یه حلقه با تعداد پست 4 و آفست 1 زد.

البته اون چیزی هم که شما گفتی میشه.

موفق باشی

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sanehia گفته است :

سلام دوستان

قصد دارم در صفحه اصلی سایتم مانند قالب صحیفه آخرین مطالب یک دسته را نمایش دهم، نمونه را در تصویر پیوست کردم.

خودم به این فکر کردم که درون حلقه یک متغیر به عنوان مثال i بزارم و زمانی که i=1 است یک نوع استایل نمایش داده شود و زمانی که i>=1 بود یک سبک دیگه، با این حال خواستم از اساتید سوال کنم روش حرفه ای و مناسب برای داشتن چنین کوئری هایی چه می باشد؟

با سپاس فراوان

sahifa.jpg

باسلام

شما با first-child در css میتونید به اولین مطلب حلقه استایل مد نظرتون رو بدین .

در تصویری که دادین 4مطلب و تک مطلب یک تفاوت دارن که دکمه مشاهده بیشتر هست. اگر "مشاهده بیشتر" رو فاکتور بگیرید با first-child کارتون راه میوفته. در غیر اینصورت باید دو کوئری بگیرید

لینک آموزش w3-css

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...