رفتن به مطلب

مشکل ایندکس نشدن تصاویر در گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام. خسته نباشید. یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. چرا عکس های سایت من ایندکس نمیشن؟ اصلا چجوری بفهمم عکس ها ایندکس شدن؟ چندتا وبلاگ عکس هایی از سایت من ورداشتن اونوقت جالبه اون عکسها توی سرچ تصاویر گوگل صفحه اوله (از این جهت میگم عکسها متعلق به سایت منه چون اسم سایت من روشون نوشته شده)حالا میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

ویژگی alt برای عکس ها بسیار مهمه و در واقع alt عکس توضیح عکس مورد نظر شماست . در صورتی که توضیحتون در مورد عکس مناسب باشه در جستجوی گوگل لیست خواهید شد .

اما جدای این کار متن همراه عکس هم میتونه در نتیجه جستجو تاثیر بزاره .

لینک به ارسال

ویژگی alt برای عکس ها بسیار مهمه و در واقع alt عکس توضیح عکس مورد نظر شماست . در صورتی که توضیحتون در مورد عکس مناسب باشه در جستجوی گوگل لیست خواهید شد .

اما جدای این کار متن همراه عکس هم میتونه در نتیجه جستجو تاثیر بزاره .

من همیشه به عکس ها اسم میدادم و کلا کار خسته کننده بود و هست مخصوصا اگه زیاد عکس بخواید بزارید

پیشنهاد میکنم از افزونه SEO Friendly Images که آقا مرتضی توی یکی از تاپیک ها معرفی کردن استفاده کنید

کارکردش راحت و به همه تصاویری که آپلود میکنند اسم تایتل رو به عنوان alt به کار میبره

در حال حاضر سایت من به شخصه خیلی بیشتر از عکس بازدید دارم تا مطالبم و به نظرم به خاطر همین قضیه باشه :rolleyes:

خوش باشید ^_^

ویرایش شده توسط Pesare-Nime-Shab
لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون. ولی من خاصیت alt و title عکس رو دادم و افزونه SEO Friendly Images هم سه ماه پیش نصب کردم ولی این مشکل پیش اومده.

خب جالب نیس؟ اون وبلاگا عکس های سایت منو کپی کردن بعد واسه اونا ایندکس شده واسه من نشده!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

مثلا توی سرچ تصاویر گوگل اسم : پارک سماور و تپه چغا

و این نام ها رو هم توی "تایتل" و "آلت" تصاویر سایت استفاده کردیم ولی همونطور که توی عکسی که گذاشتم تصاویر سایت ما توی گوگل نیستن!!! این عکس ها که مشخص کردم از سایت ما برداشته شده و تگ سایت ما هم (morahem.com) روی عکس هستش

ws9pqqdgrq24cyq006zv.jpg

inxnn17t9anbgkcyhcad.jpg

لینک به ارسال

توی عکس دومی دقیقا توضیحی که خود من برای عکس نوشتم رو کپی کرده ولی از عکس های سایت ما خبری نیس!!!!

اینم آدرس سایت ما که این عکس ها رو گذاشتم

تپه چغا

پارک سماور

لینک به ارسال

الان که بررسی کردم کلا بلاگهای بلاگفا از شما توی ایندکس عکسها سرتر هستن و در یکی دو مورد ایندکس مستقیم از سایت شما بوده اما مطالب شما بهتر ایندکس شدن و بالاتر قرار گرفتن.

لینک به ارسال

ممنون آقا مرتضی. میشه فهمید که چندتا عکس از سایت من توی گوگل ایندکس شدن؟

لینک به ارسال

https://www.google.c...iw=1024&bih=661

در وبمسترتون تعداد تصاویر ایندکس رو نشون میده

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال
  • 8 سال بعد...

سلام و عرض ادب بنده هم هیچ ورودی از سمت تصاویرهام ندارم کلاً اصلا عکسای سایت من (کیت وردپرس) رو گوگل ایندکس نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

kitwp+com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...