رفتن به مطلب

غیر فعال کردن کوئری هسته وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه کوئری تو صفحه ایندکس ساید توسط خوده وردپرس فراخوانی میشه که تو لاین ۹۵۵ فایل فانکشن در پوشه wp-include هست

میخوام اینو غیر فعال کنم

ولی وقتی غیر فعال میکنم سرچ سایت دیگه کار نمی کنه

بهترین راه برای غیر فعال کردن بعضی کوئری ها چیه ؟

و این کوئری را چطور غیر فعال کنم که به بقیه بخش های سایت ضربه نزنه

لینک به ارسال

سلام. شما راه رو اشتباه رفتید.

هیچ کوئری اجرا نمیشه مگر به وسیله پوسته یا افزونه ها.

شما باید دنبال کوئری تون توی فایل ایندکس پوسته یا توابعی که از اونجا فراخوانی شده اند باشید. البته ممکنه روی سایتتون از برگه ای به عنوان صفحه اصلی سایت استفاده کرده باشید که در این صورت باید توی تمپلیتی که استفاده شده دنبال اون کوئری بگردید.

لینک به ارسال
در در 11/17/2017 at 11:15، فرحان گفته است :

سلام. شما راه رو اشتباه رفتید.

هیچ کوئری اجرا نمیشه مگر به وسیله پوسته یا افزونه ها.

شما باید دنبال کوئری تون توی فایل ایندکس پوسته یا توابعی که از اونجا فراخوانی شده اند باشید. البته ممکنه روی سایتتون از برگه ای به عنوان صفحه اصلی سایت استفاده کرده باشید که در این صورت باید توی تمپلیتی که استفاده شده دنبال اون کوئری بگردید.

یک سری کوئری توسط خوده وردپرس ران میشه که اگه کوئری مانیتور را فعال کنید میبینید نوشته Core مربوط به هسته وردپرس هست اون کوئری هایی که مربوط به قالب هست Theme مینویسه

و این که میگید هیچ کوئری اجرا نمیشه مگه به وسیله پوسته یا افزونه حرف جالبی نیست !!!

لینک به ارسال

با چه افزونه ای چک می کنید؟ تئوری این هست که هر کوئری ای بر اساس درخواست های کاربر اجرا میشه. شاید منظورم رو اشتباه متوجه شدید. ببینید مثلا ممکنه شما چیزی مثلا منو رو فراخوانی کردید و کوئری مربوط به اون فراخوانی شده در این صورت ممکنه براتون زده باشه که هسته وردپرس این کوئری رو داده. در حالی که به دلیل فراخوانی منو این کوئری اجرا شده.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، فرحان گفته است :

با چه افزونه ای چک می کنید؟ تئوری این هست که هر کوئری ای بر اساس درخواست های کاربر اجرا میشه. شاید منظورم رو اشتباه متوجه شدید. ببینید مثلا ممکنه شما چیزی مثلا منو رو فراخوانی کردید و کوئری مربوط به اون فراخوانی شده در این صورت ممکنه براتون زده باشه که هسته وردپرس این کوئری رو داده. در حالی که به دلیل فراخوانی منو این کوئری اجرا شده.

با افزونه query monitor

چیزی که من بررسی کردم معمولا خود وردپرس تو هر صفحه کوئری پیشفرض اون تمپلت را صدا میزنه مثلا در صفحه ارشیو و صفحه اصلی کوئری دریافت ۲۰ مطلب اخر ارسال میشه

در صفحه سینگل و پیچ کوئری دریافت اطلاعات پست ارسال میشه

البته اگه میگید ممکنه از کد های تم باشه ممنون میشم کمک کنید بفهمیم از چه کدی چون من قالب را کامل بررسی کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...