رفتن به مطلب

پاکشدن ناگهانی تمام نوشتهها و برگهها

پست های پیشنهاد شده

سلام

داشتم یه پست رو ویرایش می‌کردم رفتم و برگشتم می‌بینم هیچ نوشته و برگه‌ای توی سایتم وجود نداره!!

دسته و برچسب‌ها هستن و توی دسته‌ها و برچسب‌ها تعداد نوشته‌ها وجود دارن اما هیچ نوشته‌ای نه توی محیط ویرایش نه توی سایت دیده نمیشه!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

احتمالا مشکل از سرور دیتابیس سایت باشه، به هاستینگ تیکت بدید و بگین چنین مشکلی دارید.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، حجت گفته است :

سلام

داشتم یه پست رو ویرایش می‌کردم رفتم و برگشتم می‌بینم هیچ نوشته و برگه‌ای توی سایتم وجود نداره!!

دسته و برچسب‌ها هستن و توی دسته‌ها و برچسب‌ها تعداد نوشته‌ها وجود دارن اما هیچ نوشته‌ای نه توی محیط ویرایش نه توی سایت دیده نمیشه!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دیتابیس رو repair کنید 

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

امروز دوباره همون مشکل تکرار شد و نوشته‌ها و برگه‌ها پاک شدند!!

درخواست برگرداندن بکاپ دیتابیس رو دادم، هاستینگ نوشت: «جدول wp_posts دیتابیس شما نیاز به تعمیر داشته که صرفا همینکار انجام گردید و دیتابیس بازگردانی نشد»

مشکل از کجا می‌تونه باشه؟!

من جدیدا فقط دو تا افزونه Yoast SEO Premium و Check and Enable GZIP compression رو نصب کردم. می‌تونه از این دوتا باشه؟

با سپاس

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، geeksesi گفته است :

احتمالا مشکل از سرویس هاستتون هست شرکتی که ازش هاست می خرید و یا نوع هاستتون رو تغییر بدید !

بعید می دونم مال اون باشه. هاستینگم نت افرازه

اساتید اگه چیزی می دونن راهنمایی بفرمایند ممنون

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، حجت گفته است :

بعید می دونم مال اون باشه. هاستینگم نت افرازه

اساتید اگه چیزی می دونن راهنمایی بفرمایند ممنون

خب ظاهرا مشکل از دیتابیستون هست فکر نمی کنم خود وردپرس مشکلی داشته باشه.

ممکنه شرکتی که ازش هاست می خرید دیتابیس رو بد کانفیگ کرده باشه یا در حال تغییراتی روی دیتابیس باشه که این مشکل برای شما بوجود اومده !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...