رفتن به مطلب

فیلدهای دو نوع محصول

arefhosain

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه فروشگاه داریم که قرار هست دو نوع محصول داشته باشه: دانلودی و فیزیکی! نکته اینجاست که می‌خوایم برای محصولات دانلودی فقط اسم و ایمیل بگیره ولی برای فیزیکی آدرس و اینا هم باشه. چه کنیم؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، arefhosain گفته است :

سلام

یه فروشگاه داریم که قرار هست دو نوع محصول داشته باشه: دانلودی و فیزیکی! نکته اینجاست که می‌خوایم برای محصولات دانلودی فقط اسم و ایمیل بگیره ولی برای فیزیکی آدرس و اینا هم باشه. چه کنیم؟

سلام

این همون چیزیه که شما میخواین:

https://wordpress.org/plugins/woo-checkout-for-digital-goods/

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، yaali گفته است :

سلام

این همون چیزیه که شما میخواین:

https://wordpress.org/plugins/woo-checkout-for-digital-goods/

نه آقا. اصلا به اون چیزی که من نیاز دارم ربط نداره! این که محصولات دانلودی و فیزیکی رو یه کاسه می کنه!

لینک به ارسال
در هم اکنون، arefhosain گفته است :

نه آقا. اصلا به اون چیزی که من نیاز دارم ربط نداره! این که محصولات دانلودی و فیزیکی رو یه کاسه می کنه!

وقتی که فیزیکی رو به سبد خرید اضافه کنید، یه فرم نشون میده و وقتی محصول دانلودی به سبد خرید اضافه بشه، اون فرم ساده رو نشون میده.

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، yaali گفته است :

وقتی که فیزیکی رو به سبد خرید اضافه کنید، یه فرم نشون میده و وقتی محصول دانلودی به سبد خرید اضافه بشه، اون فرم ساده رو نشون میده.

اوه. بله من اشتباه کردم. در واقع کارش به این شکل هست که محصولات فیزیکی رو روی پیش فرض ووکامرس می ذاره و محصولات دانلودی رو تغییر میده ولی باز دست آدم رو کامل باز نمی ذاره توی ادیت فیلدها.

تنظیماتش به این شکله: 

745734747.jpg

ویرایش شده توسط arefhosain
لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، ahmad4u گفته است :

از تركيب edd و ووكامرس استفاده كنيد

این باعث سنگینی سایت و همچنین دو سبد خرید میشه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...