رفتن به مطلب

تغییر رنگ فهرست وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت تون بخیر

من می خوام یکی از بخش های فهرستم بخش ( محصولات Volvo < پیشنهادات ویژه ) سایتم رو رنگش رو عوض کنم مثلا قرمز بکنمش

http://volvobabaee.com/

که با بقیه فهرست ها فرق داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام 

لطفا این کد استایل رو به فایل style.css قالب اضافه کنید.

li#menu-item-610 {
    background-color: red !important;
}

نتیجه بعد از قرار دادن کد:

5a0837f640a93_ScreenShot2017-11-12at15_29_05.png.e2dda8e95e530ea75ed7ae74a85d2d5a.png

بعد از اینکه کد رو قرار دادید ممکنه سایت در مرورگر کش شده باشه که توصیه میشه در زمان رفرش کردن صفحه از کد ترکیبی Ctrl + F5 استفاده کنید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 11/12/2017 at 15:32، m4xs051 گفته است :

سلام 

لطفا این کد استایل رو به فایل style.css قالب اضافه کنید.

li#menu-item-610 {
    background-color: red !important;
}

نتیجه بعد از قرار دادن کد:

5a0837f640a93_ScreenShot2017-11-12at15_29_05.png.e2dda8e95e530ea75ed7ae74a85d2d5a.png

بعد از اینکه کد رو قرار دادید ممکنه سایت در مرورگر کش شده باشه که توصیه میشه در زمان رفرش کردن صفحه از کد ترکیبی Ctrl + F5 استفاده کنید.

در در 11/12/2017 at 13:50، Frankiiing گفته است :

سلام دوستان وقت تون بخیر

من می خوام یکی از بخش های فهرستم بخش ( محصولات Volvo < پیشنهادات ویژه ) سایتم رو رنگش رو عوض کنم مثلا قرمز بکنمش

http://volvobabaee.com/

که با بقیه فهرست ها فرق داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

فقط لازم میدونستم اینو بگم که این کد در اصل ایدی این منو رو بهش استایل داده، بعدا فراموش نکنید که این تغییر رو در کدها اعمال کردید...

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
  • 1 سال بعد...
در 2 ساعت قبل، alivahab گفته است :

سلام دوستان من می خوام رنگ منو های سایتم را سبز کنم باید چکار کنم می شه راهنمایی کنید 

arduinofa.ir

ممنون و تشکر 

سلام رنگ ها رو به دلخواه عوض کنید

.sticky-header{
  background: green;
}
.sticky-header a{
  color: white !important;
}

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

برای تغییر رنگ یکی از زیرmenuها در گوشی(نه pc) inspect گرفتم و در element.style هیچ استایلی نبود که من بهش color دادم که این تغییر بصورت inline در کد html اعمال شد. الان برای وارد کردن این تغییر باید از کجا اقدام کرد؟ کلا تغییرات css و html رو از کجا بهتره بدیم؟ از css سفارشی یا از تنظیمات قالب و یا فرقی نداره؟

ویرایش شده توسط alibeheshti
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...